• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Korrik: Flas me Henen

Krijimet e muajit Korrik: Flas me Henen


 • Totali i votuesve
  14
 • Poll closed .

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Ne fund te muajit. :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
besoj me 31 ... ka akoma votues besoj
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Poetet mund te jene te erret, por poezia mu duk shume e paster, ndaj i votoj te gjitha sepse une jam e dashuruar me poezine, urime!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Meq me votoi Bukovski them se jam fitues :fiu:
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
oret e fundit per tme derguar krijimet... pershpejtoni
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
faleminderit i dashur ngaterrestar :p

po ty te te coj gje ne poste? :p
Ishte per muajin Korrik,per Gushtin ka teme tjeter..po pate ndonje krijim tendin,dergoja Janes ne posten private :)
 
Top