• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

jana80:

Me e drejte eshte te mbyllet tema, e kushdo te hap teme tjeter nlidhje me dicka tjeter, le te hap. Por me duket qesharake tere keto faqe, asgje me hoxhen (sepse eshte genjeshter).

Ta hapi nje teme une per Shqiperine qe fitoj, dhe tflasim per brazilin qe u eliminua nga Peru, eshte njejte ?

Sdq, stafi i din punet e veta me mire. Ndoshta duhet t'behem edhe une donator me 5 euro per tpasur respekt :p
 

Fly

Larguar
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

ثshtë gabim sepse këtu me shumë raste është cenuar personaliteti i hoxhës.
E dyta tema kaloi në replika të tjera që nuk kishin të bëjnë fare me temën. Vërehet një tolerancë në këtë drejtim ndaj disa anëtarëve.
cfar tolerance? per cenimin e hoxhes?
 

Fly

Larguar
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

jana80:

Me e drejte eshte te mbyllet tema, e kushdo te hap teme tjeter nlidhje me dicka tjeter, le te hap. Por me duket qesharake tere keto faqe, asgje me hoxhen (sepse eshte genjeshter).

Ta hapi nje teme une per Shqiperine qe fitoj, dhe tflasim per brazilin qe u eliminua nga Peru, eshte njejte ?

Sdq, stafi i din punet e veta me mire. Ndoshta duhet t'behem edhe une donator me 5 euro per tpasur respekt :p
150E duhen per tu ber donator ketu, te jap un llogarine e bankes dhe jo per te fshire temen por ku shkruhet HOXHA do e bej PRIFTI.
Un o e bej respektin tamam o se bej hic
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

Kemi kerkuar lirin e fjales dhe kur eshte ne barazpeshe nuk mendoj se asnje eshte me i toleruar disa diskutime edhe te "forta" pranohen nga pergjigjet po te tilla dhe nga provokimet e mbrojtjet ... pra ekujliber edhe pse ne numra te ndryshem ..pormendoj qe kush lexon ne kete teme nxjerr nje konkluzion personal eshte merite e komentusve e menyra si argumentojne te orjentojne lexusin.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

150E duhen per tu ber donator ketu, te jap un llogarine e bankes dhe jo per te fshire temen por ku shkruhet HOXHA do e bej PRIFTI.
Un o e bej respektin tamam o se bej hic
Po shihet ! Sdq, flm
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Krasniqi: ja pse humbi kombetaria jone.

jana80:

Me e drejte eshte te mbyllet tema, e kushdo te hap teme tjeter nlidhje me dicka tjeter, le te hap. Por me duket qesharake tere keto faqe, asgje me hoxhen (sepse eshte genjeshter).

Ta hapi nje teme une per Shqiperine qe fitoj, dhe tflasim per brazilin qe u eliminua nga Peru, eshte njejte ?

Sdq, stafi i din punet e veta me mire. Ndoshta duhet t'behem edhe une donator me 5 euro per tpasur respekt :p
Mos jep fjalen se shqiptari per fjalen e dhene pret djalin :)))
 
Top