• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Levina

L.E.V.I.N.A
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Une votova "1. Dashuri në kohë të trazuara "

Me terheq kur e lexoj,mund te jete nje shkrim akoma dhe me i zgjeruar,do e lexoja me deshire.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Re: Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Sa vota kan marre dalin, thjesht nuk dalin emrat.. ama, nqs nuk te dalin ateher do te thote qe ti ske votuar akoma.. Jep nje vote dhe sa her te hapesh faqen te del grafika atje lart ;) Mua me del...

p.s.po deshe tua bej nje printscreen e ju update cdo dit, Lol

Pse genjen kot aman Endrra qe postin ka thene kam votuar 8 ti tashi na del e thua qe spaska votuar fare
yttt lol

Votoni votoni perfitoni tani se iku koha.
Vota juaj vlen :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Re: Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Shkurt-2014!!

Pse genjen kot aman Endrra qe postin ka thene kam votuar 8 ti tashi na del e thua qe spaska votuar fare
yttt lol

Votoni votoni perfitoni tani se iku koha.
Vota juaj vlen :p
Une po i them qe nqs nuk te dalin votat do te thote qe ske votuar, pavarsisht se ajo e ka shpreh qe ka votuar... por mund te ket votuar me mendje dhe ka harruar te klikoj ;) nuk e mbaja mend ekzaktesisht cfare ka shpreh me pare, nqs kish votu apo thjesht i kish pelqy nr 8. se kuptova c'hyn genjeshtra nket mes :D
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top