• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Pershendetje..!!

Tek kjo teme te nderuar antar/e,mund te shkruani,mendimet,opinionet tuaja ne lidhje me krijimet letrare,te muajit Nentor-2014.

Jeni te mirepritur..!!


Konkursi letrar-Nentor-2014-Atdheut tim
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

E dyta, mjaft prekese...
E treta, mjaft e kendshme!

Suksese!
:)
p.s. i kam lexuar 3 here deri tani, Lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Mua me pelqeu e para, e shkruar bukur paster, dhe imagjinata te bente te udhetonte sa andej sa kendej :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Shkrime te bukura .e 1 dhe e 3 permbajn me shum nostalgji .


ps. me vjen shum keq se ky konkurs dita dites po tretet!Si ka mundesi ? kur e di mir se kemi antar shum te mir që kan sjell shkrimet e tyre ku mund te them perla te forumit, e ketu sikur hezitojn te marrin pjes
Pse pse pse !?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Te paren...
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Komentet tuaja per krijimet letrare Nentor-2014!!

Fantastike shkrimet!

Votova per ditarin e një vajze te vogel!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top