• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Komente rreth: Poezi kushtuar anetareve te forumit..

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Poezi kushtuar anetareve te forumit

Sensu paska harru me pa veten me ngjyr blu
Tash ju kujtu diqka me shkru me nick tri me shkretu :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Komente rreth: Poezi kushtuar anetareve te forumit..

Ne menyre qe t'ju lejojme nje hapesire komentesh, qeshjesh, debatesh mes njeri-tjetrit, dhe evitimin e shume komenteve qe çohen ne kosh.. per temen:
http://www.forumivirtual.com/poezi/853-poezi-kushtuar-anetareve-te-forumit.html.. nje teme enkas per kete, mendoj se do sillte sa me pak postime te çuara ne kosh.. :).. ashtu si dhe thashe me siper pak hapesire mes nesh per komente rreth ketyre vjershave.. te cilat kane te bejne sadopak me secilin nga ne..
Gjithsesi ngelet nje teme jo chit-chati ndaj ju lutem respektoni njeri-tjetrin.. dhe forumin tone.. ashtu si dhe do ju luteshim mos te krijoni debate apo fyerje e ofendime mes njeri-tjetrit.. duke marre parasysh se jane veç krijime me shume per argetim dhe jo per te krijuar inate apo debate te ashpra mes njeri-tjetrit.. :)

Ps: Tema eshte, ne nje fare menyre e ngjashme me ate: "Komente rreth fotove te anetareve te FV..
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Poezi kushtuar anetareve te forumit

Temen e kishte hapur Shpirt i Njerit dhe e ne fillet e saj e kishte pasuruar me mjafte poezi. E pershendes kudo qe te jete duke i uruar fat, mbaresi dhe cdo sukses ne cdo sfere te jetes. Ndoshta eshte nder temat me te vjetra te forumit e cila i ka perballuar cdo furtune.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Komente rreth: Poezi kushtuar anetareve te forumit..

Me ca lexova poezit e antarve te vjeter te ktij forumi sepse ne mos te gaboj me shum poezit te antarve te vjeter te ktij forumi ka aty ku pak antar te rinj kan qen aktiv ne kte tem me poezit tyre humoristike kushtuar antarve te forumit ..Jan te bukura gjith poezit me ca kam lexuar dhe me pelqyen ..

Duke mos harruar kitrra dhe D.Poet me poezit e tyre te lezecme dhe mjaft te bukura shpresoj qe ne vazhdim te kemi akoma poezi te ktij lloji :D :D
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Poezi kushtuar anetareve te forumit

Po une qe sdi te bej poezi fare? Me vjen keq rrini pa gje
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Komente rreth: Poezi kushtuar anetareve te forumit..

Bukur poezite,qenkeni frymezuar kete pranvere...Parashikoj vere te nxehte sic ja keni nis ju...Rendex,talent paske qene...Per plakushin,skam ca shtoj me shume,e ka treguar kohe me pare frymezimin e tij:D
 
Top