• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeç humbën jetën

Hera

Βιβλίο φάγος
Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeç humbën jetën/ Ja momenti kur helikopteri bie dhe shpërthen në flakë
Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare Gianna humbën jetën në një përplasje me helikopter në Calabasas, California, të Dielën në mëngjes.

Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare Gianna humbën jetën në një përplasje me helikopter në Calabasas, California, të Dielën në mëngjes.
Vdekja e yllit të basketbollit 41-vjeç, u konfirmua për herë të parë nga TMZ.
Mësohet se helikopteri mori flakë në momentin që ndodhi aksidenti, kështu që u bë e pamundur ardhja në ndihmë ndaj viktimave. Kobe Bryant konsiderohet si një prej basketbollistëve më të mëdhenj në historinë e NBA(EN-BI-EJ) teksa është shënuesi i katërt më i mirë në këtë kampionat me mbi 33 mijë pikë të shënuara.
Në 20 vitet e karrierës së tij që i kaloi me skuadrën e Los Anxheles Lejkërs, Brajant arriti të fitojë 5 tituj kampionë të NBA, si dhe ka marrë pjesë edhe në 18 edicione të Oll Star Gejm. Po kështu ai ka marrë edhe një cmim Oscar në vitin 2018, me filimin e animuar me metrazh të shkurtër, ‘Dear Basketball’.Top Channel
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Nese eshte e vertete ajo cfare po deklarojne miqt e tij them se ishte nje prind vrases. Te marresh femijen tend ne helikopter e te besh veprime te rrezikshme me te ne hapesire nuk eshte ndonje mencuri.
 

elle

Chill
Loverboy dhe un e vura kte te nje teme tjeter, duket qarte qe esht faul play, nuk esht koicidenc vdekja e tij si dhe e shume celebrities , famous people...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Loverboy dhe un e vura kte te nje teme tjeter, duket qarte qe esht faul play, nuk esht koicidenc vdekja e tij si dhe e shume celebrities , famous people...
Edhe per zjarrin ne Australi dicka kishte por, preferoj te mos filloj t'besoje ne cdo gje te tille, sado t'verteta qe duken disa.
 

elle

Chill
Dhe per amazon , ka shume gjera qe ndodhin ne background dhe publiku i gjere skupton asgje
 
Top