• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ketu Pershendesni Sa Here Hyni E Dilni Nga Forumi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Frank

Play!
Flm sybukura per mua ...po' femi akoma nuk kam por shpresa vdes e fundit
Dashuria me rrenje e dhemballe pa te njohur (larje-lyerje ne gjuhen e popullit) eshte e rrezikshme, 1000 here u’a kam thene Po s’marrin vesh.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top