• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Këtë apo atë/this or that???

Gazolina

Moskokecarese
Loja ka si rregull te zgjedhesh mes dy alternativave te dhena nga paraardhesi.

Me pas duhet te thoni ju dy alternativa te tjera.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
dardha apo molla?

PS;Tema u rihap.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Molla
Fustan i gjate apo i shkurter?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hem,te shkurter.
pallto apo xhup?
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Xhup
Xhinse apo tuta sportive?:p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
xhinse.
kafe apo kapucino? :p
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Kapucino
Pushime verore apo dimerore?
 

Baboon

B (for being)
Pranevrore 😋

Poshtë apo lart?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
larte.
pranvere apo vere?
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Vere
Dite apo nate?
 

Baboon

B (for being)
Natë

I/ e bukur apo i/zgjuar
 

Baboon

B (for being)
Vlora vëlla,

Europa apo Amerika?
 

Baboon

B (for being)
Fjalë. (Varet) lool

Tironë apo Tiranë?
 

Baboon

B (for being)
Pytje kjo lool TR forever

Mallakastër apo Mirditë ?lool
 

Baboon

B (for being)
Varet brune po them.

Ballkon apo aneks lool
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Akullore.
Bizele apo bishtaja?
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Asnjera
Te gatuash apo te te gatuajne?:p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Te me gatuajnnn vdesss ahahahah
Arra apo amigdala?
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Molle
Te ecesh ne kembe apo me veture?
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Diell
Bardhe e zi apo me ngjyra?
 

Baboon

B (for being)
Me ngjyra (varet)

Chevrolet apo Ford ?
Screenshot_20200702-004728~2.png
 
Top