• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kështu e shprehin inatin 12 shenjat e horoskopit

DeliriumMind

To the moon and back 🌙
Dashi nxehet brenda sekondit, por po aq shpejt i bie inati. Ata rrallë nxisin debate, por sigurohen që gjithmonë t’i përfundojnë këto të fundit. Dinë gjithashtu të falin e të hapin rrugë.

Demi kërkon kohë të nxehet, por kur arrijnë kulmin e nervave, vështirë të qetësohet ! Mungesa e besnikërisë dhe të qenët të padrejtë u ngre nervat demit!

Binjakët janë të paparashikueshëm kur nxehen. Ata ngrenë zërin, ofendojnë dhe shpesh fjalën e fundit e thonë të parën.

Gaforrja është një shenjë agresive-pasive kur është me nerva. Ata e kapërdijnë inatin, por nëse i dilni në shteg, ata nuk do jua kursejnë!

Nëse një luan është me nerva, ju do e merrni vesh shumë shpejt. Nuk janë tipat që e mbajnë brenda mërinë, madje janë aq të ashpër, saqë nuk lënë gjë pa ju thënë. Megjithatë harrojnë shpejt.

Virgjëresha
do shumë, po shumë kohë që të nxehet ! E kur ju t’jua keni bërë borxh, sërish nuk do të merrni asgjë nga Virgjëresha, sepse është aq diplomate saqë të kuptojë për çfarë ia vlen të mërzitesh e për çfarë jo.


Peshorja është me moton ‘Paqe në botë’ ! I urrejnë përplasjet dhe kur arrijnë në atë pika, sa ata të ‘shpërthejnë’ thonë atë ç’kanë për të thënë qetë qetë e largohen.

Inatin akrepave mund t’ia lexosh në sy. Ata nuk marrin flakë si shkrepëse, por janë me idenë se hakmarrja është një ‘pjatë’ që shërbehet e ftohtë. Kini kujdes nga ta.

Shigjetarët shquhen për qetësinë e tyre, ndaj rrallë bëhen me nerva. Kur kjo ndodh, ata janë shumë sarkastikë.

Bricjapi ka tendencën t’i ‘mbysë’ emocionet dhe të ‘hanë inat me veten’! Nuk e humbin toruan, por gjithsesi i kalojnë lehtë situatat dhe nuk mbajnë inat.

Ujori urren të përfshihet në zënka dhe thjesht i injoron njerëzit që e mërzisin. Janë të zgjuar sepse përpiqen t’i zgjidhin gjërat, atëherë kur janë më të qetë e të ftohtë.

Nëse një ‘peshk’ po kalon një ditë të keqe, nuk do i kursejë zënkat. Ata shpërthejnë, dalin nga vetja dhe askush nuk mund ta besojnë që PESHQIT janë kaq nevrikë. Por nëse janë të qetë, ata mundohen ta sheshojnë situatën.
 

DeliriumMind

To the moon and back 🌙
@Desa Ja me ne fund nje horoskop qe thot qe peshqit jan nevrik
Thuj jo po deshe ahahahaha
E kam pa me syt e mi dhe pata frik mos kafshonte 🤣🤣🤣🤣
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nëse një luan është me nerva, ju do e merrni vesh shumë shpejt. Nuk janë tipat që e mbajnë brenda mërinë, madje janë aq të ashpër, saqë nuk lënë gjë pa ju thënë. Megjithatë harrojnë shpejt.


Dhe ktu🤦‍♀️🤣🤣🤣
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Demi kërkon kohë të nxehet, por kur arrijnë kulmin e nervave, vështirë të qetësohet ! Mungesa e besnikërisë dhe të qenët të padrejtë u ngre nervat demit!

ku jane demattt?! ahahhahahahahahaha
 

DeliriumMind

To the moon and back 🌙
Shpifjee !

Binjakët janë të paparashikueshëm kur nxehen. Ata ngrenë zërin, ofendojnë dhe shpesh fjalën e fundit e thonë të parën.
Jeni jeni
Kam motren dhe cunin un 😝
Ky i imi i tregoi deren e shtepis nones pse nuk i bleu chupa chups 🤣🤣🤣
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Peshorja është me moton ‘Paqe në botë’ ! I urrejnë përplasjet dhe kur arrijnë në atë pika, sa ata të ‘shpërthejnë’ thonë atë ç’kanë për të thënë qetë qetë e largohen.


Hahaha e bukur kjo, kot sja vura vetes emrin e dyte paqesorja😆
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ne jemi paqesore. Cdo gje e hame me paqë :p
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Dashi nxehet brenda sekondit, por po aq shpejt i bie inati. Ata rrallë nxisin debate, por sigurohen që gjithmonë t’i përfundojnë këto të fundit. Dinë gjithashtu të falin e të hapin rrugë.

Demi kërkon kohë të nxehet, por kur arrijnë kulmin e nervave, vështirë të qetësohet ! Mungesa e besnikërisë dhe të qenët të padrejtë u ngre nervat demit!

Binjakët janë të paparashikueshëm kur nxehen. Ata ngrenë zërin, ofendojnë dhe shpesh fjalën e fundit e thonë të parën.

Gaforrja është një shenjë agresive-pasive kur është me nerva. Ata e kapërdijnë inatin, por nëse i dilni në shteg, ata nuk do jua kursejnë!

Nëse një luan është me nerva, ju do e merrni vesh shumë shpejt. Nuk janë tipat që e mbajnë brenda mërinë, madje janë aq të ashpër, saqë nuk lënë gjë pa ju thënë. Megjithatë harrojnë shpejt.

Virgjëresha
do shumë, po shumë kohë që të nxehet ! E kur ju t’jua keni bërë borxh, sërish nuk do të merrni asgjë nga Virgjëresha, sepse është aq diplomate saqë të kuptojë për çfarë ia vlen të mërzitesh e për çfarë jo.


Peshorja është me moton ‘Paqe në botë’ ! I urrejnë përplasjet dhe kur arrijnë në atë pika, sa ata të ‘shpërthejnë’ thonë atë ç’kanë për të thënë qetë qetë e largohen.

Inatin akrepave mund t’ia lexosh në sy. Ata nuk marrin flakë si shkrepëse, por janë me idenë se hakmarrja është një ‘pjatë’ që shërbehet e ftohtë. Kini kujdes nga ta.

Shigjetarët shquhen për qetësinë e tyre, ndaj rrallë bëhen me nerva. Kur kjo ndodh, ata janë shumë sarkastikë.

Bricjapi ka tendencën t’i ‘mbysë’ emocionet dhe të ‘hanë inat me veten’! Nuk e humbin toruan, por gjithsesi i kalojnë lehtë situatat dhe nuk mbajnë inat.

Ujori urren të përfshihet në zënka dhe thjesht i injoron njerëzit që e mërzisin. Janë të zgjuar sepse përpiqen t’i zgjidhin gjërat, atëherë kur janë më të qetë e të ftohtë.

Nëse një ‘peshk’ po kalon një ditë të keqe, nuk do i kursejë zënkat. Ata shpërthejnë, dalin nga vetja dhe askush nuk mund ta besojnë që PESHQIT janë kaq nevrikë. Por nëse janë të qetë, ata mundohen ta sheshojnë situatën.
Huh! :p

Inatin akrepave mund t’ia lexosh në sy. Ata nuk marrin flakë si shkrepëse, por janë me idenë se hakmarrja është një ‘pjatë’ që shërbehet e ftohtë. Kini kujdes nga ta.
 
  • Haha
Reactions: Vie

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Virgjëresha
do shumë, po shumë kohë që të nxehet ! E kur ju t’jua keni bërë borxh, sërish nuk do të merrni asgjë nga Virgjëresha, sepse është aq diplomate saqë të kuptojë për çfarë ia vlen të mërzitesh e për çfarë jo.
—————————
👍👍👍👍👍👍

Fix kjo jam un . Waw sa e vertete
Normal sepse pika ime e forte Eshte qe arrij ta gère stressin dhe nervat e kte e kam then .
nuk di sa jan dakort @Bebw dhe @Daisy :p
Po mu ma ka gjet .:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Bricjapi ka tendencën t’i ‘mbysë’ emocionet dhe të ‘hanë inat me veten’! Nuk e humbin toruan, por gjithsesi i kalojnë lehtë situatat dhe nuk mbajnë inat.

Te fus nje ignore sa te fillosh te dyshosh a ekziston me a jo. :cool:
 
  • Haha
Reactions: NGU

Desa

Temet Nosce
@Desa Ja me ne fund nje horoskop qe thot qe peshqit jan nevrik
Thuj jo po deshe ahahahaha
E kam pa me syt e mi dhe pata frik mos kafshonte 🤣🤣🤣🤣

Nëse një ‘peshk’ po kalon një ditë të keqe, nuk do i kursejë zënkat. Ata shpërthejnë, dalin nga vetja dhe askush nuk mund ta besojnë që PESHQIT janë kaq nevrikë. Por nëse janë të qetë, ata mundohen ta sheshojnë situatën.
Uhhh, e fillon me nëse 🤣🤣🤣🤣🤣
 

Empire

Antarë i Respektuar
Shpifjee !

Binjakët janë të paparashikueshëm kur nxehen. Ata ngrenë zërin, ofendojnë dhe shpesh fjalën e fundit e thonë të parën.
Nuk besoja kurr ne keto horoskopet e cjan kto , por ty ta paska gjetur fiks fare , po me ben te ndryshoj mendim per horoskopin , meqe ra fjala , perse nuk vdes ? Cfare pret princin e kalter me kal te bardhe ? Te lutem shum thjesht vdis 😂😂😂😂😂😂
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Gaforrja është një shenjë agresive-pasive kur është me nerva. Ata e kapërdijnë inatin, por nëse i dilni në shteg, ata nuk do jua kursejnë!


Ja dhe une nje gaforre ⭐⭐⭐ mos me dalte Kush me shteg e zhduka
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
Nuk besoja kurr ne keto horoskopet e cjan kto , por ty ta paska gjetur fiks fare , po me ben te ndryshoj mendim per horoskopin , meqe ra fjala , perse nuk vdes ? Cfare pret princin e kalter me kal te bardhe ? Te lutem shum thjesht vdis 😂😂😂😂😂😂
Uuu me marrsh te keqen e atletes majte .une jam si pitushe 😜
Pa vdek ti se kam ne mend une 😜😜😜
 

Lauri

Anunnak
Akrepi edhe kësaj here lesh me qime. 🤪 Nuk më përket përshkrimi 😄
 
Top