• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Kur te martohesh,kur te kesh femije,do e kuptosh.
Atehere kupton qe te cosh ate familje me tej,ta duash ata e per te asgje nuk mjafton.
s`ka kushte,ka vec perpjekje te perbashketa per te shkuar perpara bashkarisht.
Rasti tjeter,kur je ne nje lidhje,te dashurohet pa egoizem,me miresi dhe sinqeritet brenda saj.
Se di,kohet e fundit po ndjek ca histori te verteta ku krimi ndodh brenda familjes. Duhet me i bo syte 4
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Se di,kohet e fundit po ndjek ca histori te verteta ku krimi ndodh brenda familjes. Duhet me i bo syte 4
Ndjek rastin e prinderve tu qe te rriten me dashuri. :))
Ndjek ato raste ku dashuria triumfon.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Une mendimin tim ketu e shpreh si Darius, nje individ i lire qe thote mendimin e tij. Kjo te jete e qarte. Mendimin tim do e shpreh ashtu siç e ndjej pa u bere aspak vone qe dikush mund te mendoje se Darius...

Une nuk kam pse te kufizoj lirine time pse ti apo tjetri mund te pervifshni buzet dhe mos t'ju pelqeje nje koment qe ne fund te fundit mbetet personal.

Qofsh mire
 

Hope

◕‿◕
Kur te martohesh,kur te kesh femije,do e kuptosh.
Atehere kupton qe te cosh ate familje me tej,ta duash ata e per te asgje nuk mjafton.
s`ka kushte,ka vec perpjekje te perbashketa per te shkuar perpara bashkarisht.
Rasti tjeter,kur je ne nje lidhje,te dashurohet pa egoizem,me miresi dhe sinqeritet brenda saj.
Shume veshtire qenka kjo pune :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Gjes.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Kisha nje pyetje per ju qe merrni vesh nga palestra.
Cfare frutash apo perimesh duhet te konsumoj,qe te me rriten muskujt e trupit:):)?
 

Desa

Temet Nosce
Kisha nje pyetje per ju qe merrni vesh nga palestra.
Cfare frutash apo perimesh duhet te konsumoj,qe te me rriten muskujt e trupit:):)?


Unë do të sugjeroja një Smoothie me fruta, i mirë para trajnimit. Mund të përbëhet nga një banane së bashku me një grusht manaferrash dhe një portokall. Përzieje me ujë ose pak kos dhe shto sipas dëshirës sheqer vanilje. 🤗
 

Lauri

Anunnak
Kisha nje pyetje per ju qe merrni vesh nga palestra.
Cfare frutash apo perimesh duhet te konsumoj,qe te me rriten muskujt e trupit:):)?
Dikush banane, e dikush tjetër pjeshka 🤪
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top