• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

kitrra 123

plak gjufurrak
Jo jo , neser ne mengjes do shkojn burrat ne xhami por gjithsesi Sulejmanin larg e kam un :p
Pa merak se Sylejmani neser po dojke me fal Bajramin n'shpi 😜 :giggle: Kish marre bossi çik devojke 50 vjet ma t're. Pos me kan Lepa Brena :p😜
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Per zotin krejt novinat knej po shkruajne se Syloja oženjen again

Noshta te slika kan gabue :giggle: 😜 kqyr merr vesh ti e shkojme za čestitam edhe hajm naj bakllav :lol: edhe na merr nusja doren 😜😜
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Per zotin krejt novinat knej po shkruajne se Syloja oženjen again

Noshta te slika kan gabue :giggle: 😜 kqyr merr vesh ti e shkojme za čestitam edhe hajm naj bakllav :lol: edhe na merr nusja doren 😜😜
Ozenjen , u habita ala mu se krevat atij 🤦🏻‍♀️lool lool . Mos kane gabuar mediat ... ahahah .
Aman e hajm bakllaven per qefin tone jo per at 😆😂😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ozenjen , u habita ala mu se krevat atij 🤦🏻‍♀️lool lool . Mos kane gabuar mediat ... ahahah .
Aman e hajm bakllaven per qefin tone jo per at 😆😂😂
Mos se thot narodi kitrra laźe

 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Mos se thot narodi kitrra laźe

Apapapa nami zi . Mire ai po kjo çfarë ka pa , un tu mendu se bija 🤦🏻‍♀️
 
Top