• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Fly

Larguar
Me gjithe respektin që kam per disa, që sjane te shumte
Me dukeni shume Veshtrim Kritikues
Dhe sme intereson nese është reciproke :p, doja vetem ta dinit (jo se se dinit)

P.s: ne rregull stafi tani?
 

WxP

N.I.K
Kur pozicionohesh ne Veshtrim Kritikues duhet nisesh nga vetja se sa Veshtrues Kritikues je lool
 

Vie

A+A=&
Erdha te pershendesja dike, dhe mu versulet te gjithe si ujqer. 😁
Kalofshi bukur ne vazhdim!
Je që je kur te ikesh atje mi Bej te fala @Monique -s me tanga te kuçe ose me sakte Arifi.t
Thuj që Niku ose @WxP te pakten nuk vesh tanga per me rekrute ushtar. lool
Thuj Edhe që nuk ishte aspak forum kurviçkash si me Tha ai . Jo per gje po sme la kohe t’ja thonjam vete :D

Sdi pse mdel Arif.🤔

@Monique origjinale se mos besh gabim me qesh se Ti shkula rrelat.:p


Jam n’teme.
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Je që je kur te ikesh atje mi Bej te fala @Monique -s me tanga te kuçe ose me sakte Arifi.t
Thuj që Niku ose @WxP te pakten nuk vesh tanga per me rekrute ushtar. lool
Thuj Edhe që nuk ishte aspak forum kurviçkash si me Tha ai . Jo per gje po sme la kohe t’ja thonjam vete :D

Sdi pse mdel Arif.🤔

@Monique origjinale se mos besh gabim me qesh se Ti shkula rrelat.:p


Jam n’teme.
E madhe je 😂
 
  • Zemer
Reactions: Vie

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
...ju kerkoj ndjese te gjithe atyre që me kane permendur ne wall dhe ne PM, dhe nuk ju kam kthyer pergjigje 🥺🥺
Tashme, e kam shm te kufizuar kohen virtuale.
Ju pershendes,
🤗🤗🤗
Ste falim joooooo
Po nuk na qerase me embelsirat e tua 😝
In bocca al lupo ❤
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Goca,

A e keni ba bakllavan? A e keni embelsu hiq? ;)
 
Top