• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Ridexxx

Antarë i Respektuar
psikologjine apo temat hapen edhe si antar, ska nevoje per moderator
Plus që ai nenforum mbulohet nga @Desa ... :)
Po une do menaxhoj temat.Nuk mund ta menaxhoje Desa cdo kohe plus se perfitimi fo ishte i madh per forumin dhe anetaret.
Gjitsesi me shendet, nuk dua post ministror😆
 
Last edited:

WxP

N.I.K
Kush i ka kush i beri e kush vazhdon... dhe ftyra me viktimizime skisha pare... lool
 

Desa

Temet Nosce
Po une do menaxhoj temat.Nuk mund ta menaxhoje Desa cdo kohe plus se perfitimi fo ishte i madh per forumin dhe anetaret.
Gjitsesi me shendet, nuk dua post ministror😆
Cilat tema konkrete kanë nevojë për menaxhim, mbi të cilat unë nuk jam kompetente?
Po të jetë për mua, je më se i mirëseardhur.
 

WxP

N.I.K
@Ledia une sdi me ta lyp si me u bo mod... po ka @Free`dahhh që është ne limit ka stil nga një forum tjeter që bohet admine e pa dukshme lool
 
Last edited:
Top