• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Une nuk vi ketu te flas per forume te tjera e as ne forumet e tjera te flas per ketu. është gjeja që me intereson me pak ne keto momente. Une thjesht hy dhe kaloj kohen. Ketu cdo gje duhet ta marin personale. Se hapa une një teme ciftet e javes u preken keta... keq puna. 🙃
Per temat si loje nuk preket asnje , por @NeVertiti mduket e kishe fjalen.per teme orgjinale, si textet shkrimet etj:)
 
Mire zogu mos thuj mo ca te intereson e ca mban mend ! Thuji sic jan se e lypmja faqen e zez ka... mashtrimi tle pa gjo lool tven limite si ne virtual dhe ne real tkeqen xhaxhi..
Nuk permendi dikush te lypme ketu.... nuk kam moshe per te tilla gjera. Nuk do e ulja vetem kaq shume! Te thash edhe me siper nuk është kaq i rendesishem per mua virtualiteti. është thjesht kalim kohee. Kur ta kuptoni ju do jet shum vone.
 

WxP

N.I.K
@Free`dahhh Po bje ne kundershtim me fjalet e tuaja... hahah te thash me 6 muj ne internet smba dot leksione... rritu o xhaxh se ka ujqer e ujqer...
 
@Free`dahhh Po bje ne kundershtim me fjalet e tuaja... hahah te thash me 6 muj ne internet smba dot leksione... rritu o xhaxh se ka ujqer e ujqer...
Ju flisni per fakte e fakte nuk keni. Ca doni te thoni? që jeni një grup dhe sulmoni dike që ka moshen e femijes tend? Ahh po,,, me pelqen se si ju e beni veten ne moshen time. Mua me rriten vlerat ndersa juve? Shum posht.
 

WxP

N.I.K
@NeVertiti e di yllo se ca te thuash do ta mohojne. Ika se ate që desha e arrita.

Viktimizimi viktimizoj një viktimizuese viktimaziente lool
 
Top