• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

WxP

N.I.K
E ti e more per dobsi e ??? Ahhahaha... hajde baba te tregoj arat i thojn ksaj pune !
 

Marla

Let the sea set you free!
E dashur Fryda,meqe po te takoj dhe ketu si emer, nese je ti ne nja dy, tre forume që me ka kap syri që aktivizohesh,do te keshilloja,mos te marresh tema poshte e larte copy paste,sidomos ato origjinalet te antarve.
nuk është e drejte dhe as e duhur e dashur!
Vertet jemi ne virtualitet por duhet te respektojme ca gjera,dhe pse pas një kompjuteri PC.
Nese s`je e njeta kjo me nicknemin e forumeve tjera,kerkoj ndjese per renjen ne qafe.
Kalofshi mire!!

Nev e ke mbyt lool
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Ti je rritur ne “pushtet” ketu 😊 asgje me shume.
kur te rritesh ne jete hajde flasim bashke. 😉
Ishe ti ai që me shkruaje mesazhe pse nuk je aktive, kemi deshire te te lexojme terrci verrci ,,,
E mire de clidhje ka kjo , e mu shefat nga forumet tjera me shkruajne te jam me aktive, nuk u be nami jo :p ..

Ec te hugs cik .. leri keto gjera ska vlen 🤗
 
  • Like
Reactions: Vie

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Ti je rritur ne “pushtet” ketu 😊 asgje me shume.
kur te rritesh ne jete hajde flasim bashke. 😉
Ishe ti ai që me shkruaje mesazhe pse nuk je aktive, kemi deshire te te lexojme terrci verrci ,,,
Akoma se ke marr vesh kryemistrin?
mua me tha do te bej minister por lesh u bera.
Kot fare
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Sepse nuk bejne padrejtesi.
Mire xhan ti si je?
mua me perjashtun nga forumi tjeter se isha aktiv ktu. Nuk besoj se do kishe liri atje sic po ben tani ktu megjithse mendimin tim per temat e kak shprehur me lart! Keqkuptimet mund te sqarohen, secili vendos vete pastaj!
 

Monique

Staf në FV.AL
mua me perjashtun nga forumi tjeter se isha aktiv ktu. Nuk besoj se do kishe liri atje sic po ben tani ktu megjithse mendimin tim per temat e kak shprehur me lart! Keqkuptimet mund te sqarohen, secili vendos vete pastaj!
Mua me kane vene bann atje pa hyre hic lool
dhe nuk mjaftoi kjo, por me klonuan nickname per te krijuar konfuzion :p
 
mua me perjashtun nga forumi tjeter se isha aktiv ktu. Nuk besoj se do kishe liri atje sic po ben tani ktu megjithse mendimin tim per temat e kak shprehur me lart! Keqkuptimet mund te sqarohen, secili vendos vete pastaj!
Une nuk vi ketu te flas per forume te tjera e as ne forumet e tjera te flas per ketu. është gjeja që me intereson me pak ne keto momente. Une thjesht hy dhe kaloj kohen. Ketu cdo gje duhet ta marin personale. Se hapa une një teme ciftet e javes u preken keta... keq puna. 🙃
 
Top