• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kenga Kombetare TIFOZAT KUQ E ZI :)

Tigri_Elbasanit

MjeShTëRi ThiKëS,Tigri EL
JU Pershendes me kete video ;)


[video=youtube;LBB-bUvzJA8]http://www.youtube.com/watch?v=LBB-bUvzJA8[/video]
 
Last edited by a moderator:

Benniii

Anëtar i ri
Titulli: Kenga Kombetare TIFOZAT KUQ E ZI :)

ueee shumm shumm flmm...shum keng e mir:b:kercim::kercim:
 
Top