• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kapet ngjala e rrallë në Tiranë. Tit Metoni rekord në Farkë!


Ndonjëherë natyra na surprizon dhe del jashtë parashikimeve tona. I tillë është rasti i liqenit të Farkës në Tiranë, në të cilin rriten gjallesa që nuk na i merrte mendja se do të mund të rriteshin në territorin tonë, e për më tepër në një liqen.

Këtë na tregon faqja “Sport Fishing Albania”, në të cilën shkruhet se është vërtetuar që Farka ka "përbindësha" veç peshqve me përmasa mbi 50 kilogramë. Ka qenë peshkatari Tit Metoni ai që ka qëlluar një ngjalë plotë 9 kilogramë e 300 gramë.

"Live nga Liqeni i Farkës këtu në Tiranë! U vërtetua që Farka ka përbindësha! Përveç se peshqve që mund të arrijnë deri në 50kg + si Krapi Omuri dhe ballgjeri, peshkatari i Tonjave të dorës, Tit Metoni nga Tirana ka qëlluar një ngjalë plot 9kg e 300gr! Rekord! Bravo Titi të falenderojmë dhe të urojmë qëllofsh...", - shkruhet në faqen që ka postuar fotot ekskluzive nga ngjala e rrallë.syri net
 
Rekord ngjala 10 kg??????
Wooooooow!!!!!!


PS-Ky rekord vlen vetem ne Tr
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Rekord ngjala 10 kg??????
Wooooooow!!!!!!


PS-Ky rekord vlen vetem ne Tr
akome sje mesuar me rekordet made in alb... ne cdo gje e kemi per rekord.. me te madhen ,me te fortet,me studjuesit,me te aftet.... e kemi per autostimen kete ne!
 
Top