• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

Kafshët janë miqtë tanë më të mirë, dhe në shumë raste, jo vetëm që na ndihmojnë për të kaluar momente të vështira në jetën tonë, por janë aty duke na u gjetur pranë, pa pritur asnjë gjë në këmbim. Më poshtë do t’ju paraqesim disa nga fotot më mbresëlënëse të kafshëve, të cilat janë fotografuar gjatë vitit që lamë pas. Në disa raste bëhet fjalë për momente të veçanta, ku këto kafshë janë fotografuar, në të tjera, janë tiparet e tyre ato që bëjnë përshtypje, e ndoshta janë të tilla për shkak të mutacioneve gjenetike. Por në fund të fundit, ç’rëndësi ka kjo? Klikoni në galeri për tu njohur me bukuritë e “frikshmëritë” e kafshëve gjatë vitit 2014. /a.s/noa.al
 
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

 
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

 
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

Aaaa sa bukur macja me buzeqeshjen e majmunit :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

Kete e duaaa :))

 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Kafshë, fotot më mbresëlënëse të vitit 2014

Ty te jap 1 kanil deti qe te djege sa here ta prekesh :p
 
Top