• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kafe & Muhabet

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Ndonje zemerbardh verdalle t’na sjelle i kafe, t’na hapet dhe syri tjeter?
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Shum kushte ke ti Frank...tjatri, next??
A mundet valle njeriu te kerkoj një kafe pa kushte ne kte botë të egër?lol
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Huh, mire e the, bote e eger, te merrni me te mira sa per i kafe pastaj s’te leshoni me.
Mos u tremb per njeriun kerkues se vetem mire do kesh 🤣🤣🤣
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Ore ç'bere kshu aman, ca lesh kavalieri je ti, te ben çift me @iva, u zhduk ajo.
Fillove me u marr me @Didi edhe ajo ka 3 dite ska hyre, @Tuana hyn sa per ta bere taaaaa.
Matrapaz thashethemexhi :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahaah @jana80 ,apo me pret ta mbyll e ta rihap temen se paska shkuu që o zotttt gjithe keto kafe. :p
e po te sjell kafe.
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ore ç'bere kshu aman, ca lesh kavalieri je ti, te ben çift me @iva, u zhduk ajo.
Fillove me u marr me @Didi edhe ajo ka 3 dite ska hyre, @Tuana hyn sa per ta bere taaaaa.
Matrapaz thashethemexhi :p
Duhet te jete icik i dhunshem ky lushnjari se ska mundesi... lol lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Te na marin te keqen te na marin lol
Filxhan di te shikosh ti? :p
hahahahahahahahahahhahaha,kemi sezionin e ullinjeve tani ne ktej, duhet me pa edhe filxhanin para se me i mbledh.
Ktheje njehere,te provoj mos po te shikoj ullinje,pjeshke ,portokalle,me një fjale agrume ahahahahhahahaha.
 

I_Shemtut

Katunar Kinez
hahahahahahahahahahhahaha,kemi sezionin e ullinjeve tani ne ktej, duhet me pa edhe filxhanin para se me i mbledh.
Ktheje njehere,te provoj mos po te shikoj ullinje,pjeshke ,portokalle,me një fjale agrume ahahahahhahahaha.
Do ket bereqet ky vit do vem bashk per ullinj e mbledhim pjeshk :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top