• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

JURISPRUDENCA, E Drejta 17 libra te plote

JetMir

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
17 Libra Komplet:


1. E Drejta Administrative
2. Procedura Administrative
3. Ligji Procedures Administrative
4. Struktura e Aktit Normativ
5. E Drejta Trashgimore
6. E Drejta Civile I
7. E Drejta Civile II
8. E Drejta Detyrimeve
9. E Drejta Nderkombetare Publike
10. E Drejta e Unionit Evropian
11. Interpretimi i se Drjetes
12. Nocioni & Karakteristikat Themelore te se Drejtes Penale
13. E drejta per Pune
14. Filozofia e se Drejtes
15. E Drejta Penale
16. E Drejta e Procedures Penale
17. Doracaku Jurisprudences


http://www.filesonic.com/file/oQHsLwa
shkarko 5.28MB :)
 
Top