• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Jam ne lidhje me Burr te martuar, po mundohet te ndahet nga Gruaja e tij sepse cdo her mundohet…!

dangerous

Es que no soy piedra.
Jam ne lidhje me Burr te martuar, po mundohet te ndahet nga Gruaja e tij sepse cdo her mundohet…! – Pershendetje si cdo femer desha ta tregoj edhe une nje histori timen edhe pse e re ne mosh u dashurova si cdo femen tjeter jam 18 vjec e verteta se ...
ne jeten time erdhi nje mashkull rastesia ishte. Qe ne u njohem por. Me te vertet aj eshte i martum dhe e ka nje femni afro 5 6 vjec aj tashme i ka. 28 vjet normal qe e. Du sepse jemi lidhur nuk mujm ma njani tjetrin edhe pse perlahemi edhe pse ka raste se vim deri ke ndamja nuk mujna mu nda aj mthot premtom se nuk ki mem lan kurr nvertet une i kam premtu edhe pas premtimit tim qendroj nje dit une desha te ndahemi pershkak se thash jam nje femen qe skam pas lidhje deri tani tashi jam me nje burr te martuar edhe i tregova ju luta Te. Hiqte dor. I thash per hir te femis tend per hir te vajzes tende ndreqi raportet me grun tonde munohu me cdo kusht nese ti don na mbesim shok te perkrahi cdo kund bone per qiken per hir tfamiljes ai u qudit nga une menon se nuk e doja apo qka po di une dhe me tha nje got qe thehet a ngjitet mo qashtu jam une me to. Mka premtu se ka mu nda prej saj amo ajo osht shum e keqe ajo minohet cdo dit me shkatrru ato ajo munohet me i bofjal veq me shty mi ra
asaj edhe me qu npolici edhe ky muk o ka don ashtu mu nda ku o ka don met qet mu nda edhe mas ni viti Normal mu martu. Une ata e du shummedhe aj mdon se e kuptoj nuk o ni njeri qe mrren ose qe bon diqka mas shpines tem aj mashum fol me mu se me grun e vet aj shkon npun psh 8 dej 17 shkon nshpi han buk mas ni or del punen taksi veq mosme nejt ni shpi me tose ajo i bon persjon kam provu me hek dor po sahere bojsha faj me to ma bojke thujum qka dush veq ndarjen mos ma permen jeta jem ka ndryshu qe kur tkom njoft ty. Nuk du met hup ty mos mle kurr une smuj me lon edhe une e du shumm sdi qka me bo kisha dasht naj kshill prej faqes tjuj. Besoj mkish ndimu nese bon anonim mu kon faliminderit shumm.

Le të diskotojmë sebashku per këtë raste apo të nghashem me të.

PS stafi i Fv prezent, nqs kenindiçka kunder kesaj teme fshijeni. FLM.
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
S'po e lexokam dot. :p tema interesante shkrimi te vrika syzet jo me syte... lol
 

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
..hmmm ...
1. E para ky sqenka burr 😏 ( e para jo per tradhetin qe ben jo, po por at qe flet keq per gruan e vet , nena e femijes vet )
2.moj ti shoqe si do te binde ai ndryshe ty qe te te qoje ne shtrat?! Tu te tregu se sa "happy" eshte me gruan :D .
3.eshte budalla ai qe genjen por me budallaqe ti qe i beson.
4.Ai qe e len femijen e vet , mos dysho se dhe nje dit do heqe doren dhe nga ty.
5. Ajo do jet gjithmon Zonja , kurse ti nje cop baxhelle ne syt e njerezve.
6.futju shkolles moj çup :D mos prish familje tjera.
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Jam ne lidhje me Burr te martuar, po mundohet te ndahet nga Gruaja e tij sepse cdo her mundohet…! – Pershendetje si cdo femer desha ta tregoj edhe une nje histori timen edhe pse e re ne mosh u dashurova si cdo femen tjeter jam 18 vjec e verteta se ...
ne jeten time erdhi nje mashkull rastesia ishte. Qe ne u njohem por. Me te vertet aj eshte i martum dhe e ka nje femni afro 5 6 vjec aj tashme i ka. 28 vjet normal qe e. Du sepse jemi lidhur nuk mujm ma njani tjetrin edhe pse perlahemi edhe pse ka raste se vim deri ke ndamja nuk mujna mu nda aj mthot premtom se nuk ki mem lan kurr nvertet une i kam premtu edhe pas premtimit tim qendroj nje dit une desha te ndahemi pershkak se thash jam nje femen qe skam pas lidhje deri tani tashi jam me nje burr te martuar edhe i tregova ju luta Te. Hiqte dor. I thash per hir te femis tend per hir te vajzes tende ndreqi raportet me grun tonde munohu me cdo kusht nese ti don na mbesim shok te perkrahi cdo kund bone per qiken per hir tfamiljes ai u qudit nga une menon se nuk e doja apo qka po di une dhe me tha nje got qe thehet a ngjitet mo qashtu jam une me to. Mka premtu se ka mu nda prej saj amo ajo osht shum e keqe ajo minohet cdo dit me shkatrru ato ajo munohet me i bofjal veq me shty mi ra
asaj edhe me qu npolici edhe ky muk o ka don ashtu mu nda ku o ka don met qet mu nda edhe mas ni viti Normal mu martu. Une ata e du shummedhe aj mdon se e kuptoj nuk o ni njeri qe mrren ose qe bon diqka mas shpines tem aj mashum fol me mu se me grun e vet aj shkon npun psh 8 dej 17 shkon nshpi han buk mas ni or del punen taksi veq mosme nejt ni shpi me tose ajo i bon persjon kam provu me hek dor po sahere bojsha faj me to ma bojke thujum qka dush veq ndarjen mos ma permen jeta jem ka ndryshu qe kur tkom njoft ty. Nuk du met hup ty mos mle kurr une smuj me lon edhe une e du shumm sdi qka me bo kisha dasht naj kshill prej faqes tjuj. Besoj mkish ndimu nese bon anonim mu kon faliminderit shumm.

Le të diskotojmë sebashku per këtë raste apo të nghashem me të.

PS stafi i Fv prezent, nqs kenindiçka kunder kesaj teme fshijeni. FLM.
Shum histori e njofshme nese e ke tregu kinse je ti ajo ke genjy fort se kjo histori u tregu qysh moti 😏
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Pirth pirth se lirohesh.....
Ti te jesh nga ato goca i thua gruas se tij.....
Se ajo te rregullon......
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Eshte nje firrje per ndihme??
Me ckuptova nga teksti pytja ishte cmund te bej...
po nga teksti lexova edhe cmund mos te bej ..( smund ta linte dmth)
ndaj dy jan mundesite.
1 .ose pret te trajtohet keq ( nje menyre mazokizmi sepse ndihet ne faj e di qe ka faj dhe kerkon ndeshkim )
2. Ose do jete nje burim per terheqje vemendje dhe shtim numrash ne shikim apo vleresim qe ne fund mund te kete nje zhvillim ne biseda apo komente ku mund te kete njerez qe gjejne vetveten dhe ne nje far menyre ato qe ishin "fjale te pathena" per ato qe i perjetojne apo i kan perjetuar dhe skan ber artikull eshte ky trillimi.
Pervec historise thelbi qendron, ka egzistuar dhe do egzistoje ky fenomen per fat te keq apo te mire dhe gjithmone nga ky thelb ka vetem te lenduar.
Ndaj nese do i pergjigjesha pyetjes se c'ide kisha nga kjo teme .. dhembshuri !
 

CliveOwen

Anëtar i ri
Jam ne lidhje me Burr te martuar, po mundohet te ndahet nga Gruaja e tij sepse cdo her mundohet…! – Pershendetje si cdo femer desha ta tregoj edhe une nje histori timen edhe pse e re ne mosh u dashurova si cdo femen tjeter jam 18 vjec e verteta se ...
ne jeten time erdhi nje mashkull rastesia ishte. Qe ne u njohem por. Me te vertet aj eshte i martum dhe e ka nje femni afro 5 6 vjec aj tashme i ka. 28 vjet normal qe e. Du sepse jemi lidhur nuk mujm ma njani tjetrin edhe pse perlahemi edhe pse ka raste se vim deri ke ndamja nuk mujna mu nda aj mthot premtom se nuk ki mem lan kurr nvertet une i kam premtu edhe pas premtimit tim qendroj nje dit une desha te ndahemi pershkak se thash jam nje femen qe skam pas lidhje deri tani tashi jam me nje burr te martuar edhe i tregova ju luta Te. Hiqte dor. I thash per hir te femis tend per hir te vajzes tende ndreqi raportet me grun tonde munohu me cdo kusht nese ti don na mbesim shok te perkrahi cdo kund bone per qiken per hir tfamiljes ai u qudit nga une menon se nuk e doja apo qka po di une dhe me tha nje got qe thehet a ngjitet mo qashtu jam une me to. Mka premtu se ka mu nda prej saj amo ajo osht shum e keqe ajo minohet cdo dit me shkatrru ato ajo munohet me i bofjal veq me shty mi ra
asaj edhe me qu npolici edhe ky muk o ka don ashtu mu nda ku o ka don met qet mu nda edhe mas ni viti Normal mu martu. Une ata e du shummedhe aj mdon se e kuptoj nuk o ni njeri qe mrren ose qe bon diqka mas shpines tem aj mashum fol me mu se me grun e vet aj shkon npun psh 8 dej 17 shkon nshpi han buk mas ni or del punen taksi veq mosme nejt ni shpi me tose ajo i bon persjon kam provu me hek dor po sahere bojsha faj me to ma bojke thujum qka dush veq ndarjen mos ma permen jeta jem ka ndryshu qe kur tkom njoft ty. Nuk du met hup ty mos mle kurr une smuj me lon edhe une e du shumm sdi qka me bo kisha dasht naj kshill prej faqes tjuj. Besoj mkish ndimu nese bon anonim mu kon faliminderit shumm.

Le të diskotojmë sebashku per këtë raste apo të nghashem me të.

PS stafi i Fv prezent, nqs kenindiçka kunder kesaj teme fshijeni. FLM.
Cfare berri burri i martuar se nga 2019 cenke ne lidhje me to? Te morri apo te la?
 
Private conversations
Help Users
    Top