• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hidhet shorti i Ligës së Kampionëve, ja çiftet çerekfinaliste

legjenda

Tetova
ثshtë hedhur shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve.
Janë mësuar çiftet e fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ku ndeshja kryesore do të zhvillohet ndërmjet Barcelonës dhe Atletico Madrid.

Ndeshje tjetër mjaft interesante do të jetë edhe ajo ndërmjet PSG dhe Manchester Cityt.

Takime më të lehta pritet të jenë ato ndërmjet Bayern Munichut dhe Benficas, si dhe Wolfsburgut e Real Madridit. /Express
 
Top