• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Hi 😋

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ore un smirem me ngjyra po shif bo noj gjo 😆
ca te bej une more mu befte ne fyt mua
Shkova 20 vite macok ketu ne virtualitet dhe nji mi nuk kapa... ktu ne virtualitet
mjane ba dosjet me filet e gocave.......... me eshte mbush dollapi plot
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Kush ju dha leje njeher ju tdyve te mereni me mua? 🤣 A mesuat qe ngela ne der a? 😢🤣🤣
moj ti fol per vete se une 100 i sigurt qe i kam ngele plakes ne dere :(
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
@Free`dahhh
me ta thane spo di se si me ta thane
ta kisha lyp


Emrin


A ma kishe thane ???
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top