• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Hello

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe perseri ne mesin tone i nderum
Po forget password nuk funksionon lol ?
 

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Pe re ata qe sme njohihn me kte nick jam Guns_N_Roses... ose i njohur ndryshe si fiksimi Tushes.
Kishte ca koh pa ardh ke lagja knej,shoresoj e uroj te zhgarravitemi kendshem se bashku.flm per mirepritjen (nese so jet e tille )
mire se ke ardhur dhe qendrim te kendshem 🤗
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top