• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Gjurmë Shqiptare nga Marin Mema.

titan

Requiem for a dream
Ti shiko kete gjaton rq qe i mori me rradhe te gjithe liderat kosovar ndersa vetem ky na del vizionar.


Para ca vitesh Saliu me Lulin falen ujin e kshu me rradhe dhe keta te tjeret.
Nuk jemi shtet modern ku ka ndarje pushteti e institucionet mbrojne interesat kombetare.
 

WxP

Tech
Pse si vendosni tek dokumentaret tek galeria ?
 

Tomka

Anëtar i ri
E pashe mbreme dhe eshte nje turp i madh qe shteti jone hesht, te pakten nje note proteste nga MJ.
Eshte jashte cdo llogjike ti mohohet viza dikujt sepse thote fshati jone eshte shqiptar ne lashtesi dhe une jam shqiptar nga babai. Shkelje e hapur e lirive te njeriut, nderkohe greket na tregojne prralla per shkelje te te drejtave te minoritetit.

Po fjetem gjume mbajeni mend mbas 30 vitesh greket e jugut do kerkojne autonomi.
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
E pashe mbreme dhe eshte nje turp i madh qe shteti jone hesht, te pakten nje note proteste nga MJ.
Eshte jashte cdo llogjike ti mohohet viza dikujt sepse thote fshati jone eshte shqiptar ne lashtesi dhe une jam shqiptar nga babai. Shkelje e hapur e lirive te njeriut, nderkohe greket na tregojne prralla per shkelje te te drejtave te minoritetit.

Po fjetem gjume mbajeni mend mbas 30 vitesh greket e jugut do kerkojne autonomi.
Nuk merret shteti me keto ceshtje se jane te zene duke vjedh. 🤬🤬
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
E pashe mbreme dhe eshte nje turp i madh qe shteti jone hesht, te pakten nje note proteste nga MJ.
Eshte jashte cdo llogjike ti mohohet viza dikujt sepse thote fshati jone eshte shqiptar ne lashtesi dhe une jam shqiptar nga babai. Shkelje e hapur e lirive te njeriut, nderkohe greket na tregojne prralla per shkelje te te drejtave te minoritetit.

Po fjetem gjume mbajeni mend mbas 30 vitesh greket e jugut do kerkojne autonomi.
He se ua preu greku pensionet, prite kur te ndryshojne e qendrimet
Ska lek , ska grek
 
Top