• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Gëzuar Kershendellat Ortodokse .

kitrra 123

plak gjufurrak
Te gjithe shqiptareve te besimit ortodoks me rastin e Kershendellave Ortodokse, ju uroj gjithe te mirat. Uroj qe arsyeja, si te te gjithe njeresit tjere, mbizotroft edhe ke ju. Qoft nje vit i mbare per ju dhe per te gjithe shqiptaret e besimeve tjera. Gezuar e me fat. :kercim::kercim:
 
Last edited by a moderator:

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Gëzuar Pashkët Ortodokse

kitrra.....po te jete per pashket jane me 4 prill...po te jete per sot eshte bekimi i ujit... ecila dhe kjo eshte feste e madhe dhe e rendesishme....flm per kete gje nga nje ortodokse
 
Top