• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesit e konkursit te letersise-gusht 2018

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Stina ime

stagioni.jpg


Muaji gusht kishte temen

STINA IME!
Krijimet dhe autoret jane:


1. I dashur Arben, Vvetoni


2. Endrrat gjate nje shtatori sharlatan. Nicktjeter


3. Stina ime ….Dashuri! Monique4. Broshur stinesh. NeVertiti


Firuesi i ketij muaji eshte NeVertiti me krijimin e saj Broshur stinesh!

Vvetoni dhe Nicktjeter mbajn vendin e dyte dhe ne vendin e trete eshte Monique!!
Krijimet ishin vertet shume te bukura
patem nje mashkull qe u memetizua ne nje femer dhe perdori shkronja te nderthurura plot ndjenje, patem personazhet e tomit dhe te brigides qe te fusin ne kontekstin e nje romani anglez te romanticitetit..
lexuat nje copez plot pyetje ku sa filozofi ishte optimizem e thirrje per mos te pare datata per mos te pritur datat pasi dashuria eshte ne cdo akt ne jeten tone..
pastaj lexuat dhe votuat broshurin ku un vura re paqen me vetveten dhe "kontraditen" me ate cfar eshte por vlen ajo qe jemi e ajo cfare ndjejme... eshte ai burimi qe sduhet te leme te shterroj kurre!!

Kerkoj falje per pershkrimin tim te ceket e te pathelluar, sidomos ju qe jeni krijuesit e atyre rrjeshtave, juve qe ishit burimi qe mban kete lume te lulezuar anesh e me uji te kristalte ku na lejoni te hedhim grepat tane per te prekur fundin!!
Faleminderit te gjitheve

tani nje lule per fitesen...

01-Urime-te-perzemerta,medium_large.1498991749.jpg

ju mirepres shkrimet e muajit ne vazhdim!
 

Attachments

Last edited:

kitrra 123

plak gjufurrak
Ndjehem i zhgenjyer qe ka sjelle shkrim Nicktjeter dhe nuk e kam diktuar :esp::esp:

Urime Neve, i bukur shkrimi :)
 

Passion

Banned
Ndjehem i zhgenjyer qe ka sjelle shkrim Nicktjeter dhe nuk e kam diktuar :esp::esp:

Urime Neve, i bukur shkrimi :)
Po shyqyr qe u be ta njoh njehere une para teje shkrimin e saj. :)

Se njohe se s'ka goditur sikurse di vec ajo.

Nietzche s'pajtohej me Vagner vec se besonte se Vagner u zbut,e filloi te hidhte nota romantizmi ne shkrimet e tij,edhe i'u largua te vertetes (sipas Nietzche).

Thua e Nick ka filluar te zbute shkrimet??? :(
:(
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Neviiii bravo!! cdo dit e permiresohesh 😍😙😙😙
 
Top