• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i muajit shtator 2017

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Tema ishte Amfibe te perbaltura
sic e di cdo lexues i ketij cepi te kendshem letrar moren pjes tre krijues. te trija krijimet ishin te embla (sic u komentua ) ishin emocionuse dhe personalisht do thoja vertet te bukura.

20171003_124953.jpg
pasi vallzuam ne tre me:


1. Stoli vjeshtor Nevertiti
2. Bie shi per te huajt. Nikita
3. Amfibe Jana80

Fituesja e ketij muaji është

Nikita_2010_Intertitle.jpgtv-nikita05.jpg

Suksese te metejshme sa me shume fitore !
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Suksese Bizho ! :)
Sa me shume krijime te bukura ne vazhdimesi!
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Urime, Nikita!
E sheh që po të duash, mund ta ndryshosh stilin?
Unë nuk e njoha këtë radhë shkrimin tënd.
 
Top