• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fituesi i konkursit letrar -2014-

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pershendetje te nderuar antar/e te FV,uroj te jeni te gjithe mire..

Ja ku po ritakohemi ne kete fillim muaj per te shpallur dhe fitusin e konkursit tone per vitin 2014.

Fitues te ketij konkursi pa perjashtim jan te gjithe ata/ato që derguan vargje ne adres te tij,duke na mirebesuar vlersuar dhe ndihmuar ne kete nisem te thjesht letrare..:)
Ndaj faleminderit perzemersisht.


Tani si cdo gje që satistikohet per ceshtje korrektesie dhe ketu kemi pas sondazhe te c"do muaj ku kan fituar krijimet që kan marre vota me se shumti nga ju .

Keshtu që vijme tek fituesi i vitit që ju mE voten tuaj perzgjodhet :
AJO është ANTARJA : NICKTJETER..!!

Nick shume urime per ty,faleminderit që ndave me ne vargjet,emocionet dhe penen tende letrare gjate ketij viti ne konkursin tone duke u bere dhe fituesja e tij..

Simbolikisht dhe e thjesht por me shume dashuri dhe respekt per ty Nicktjeter te atribohet dhe kupa fitueses e kunkursit letrar 2014 .
Urime Urime!!

Duke vijuar me një pershendetje,falenderim te vecante per shoqeruesit,derguesit e dashamirsit e c"do muajshem pothuajse gjate vitit keta jan:

Soulmind,Vetoni,Kitrra 123.,Sweetie,LeVoyageur,SunLiGhT ,Endrra,Elushe.,Princesha,Ylli1,Cent ,,Arfenilla,Books..


Ju falenderoj perzemrsishte ne forme personale dhe ne emer te stafit te FV,per cdo dergim dhe mbeshtetje tuajen.

PS:Ishte një iniciativ e stafit te FV që mu besua mua ,si cdo gje rishtazi dhe fillestare kishte luhatjet ,rritjet zbritjet e tij.
Por me mbeshtetjen tuaj u munduam te japim me te mire tone.


Gjithashtu konkursin e letersis ne vitin ne vazhdim kam nderin dhe kenaqsin tia dorzoj
FITUESES SE KETIJ KONKURSI ,NICKTJETER ku do ta manaxhoj dhe drejtoje gjate vitit 2015 kete konkurs.


Jam e bindur që me mbeshtetjen tuaj ajo do jete një manaxhuese dhe drejtuese shume e mire dhe konkursi do te shenoj suksese dhe me te larta dhe me te mira se sa gjate vitit që lam pas.

_Gjithashtu dua te falendesroj perzemersishte bashkpuntoren time ne kete konkurs "PinKY" e cila me ndihmoj dhe kontriboj bashke me mua gjate gjithe vitit.
Pinky do te jete bashkpuntore me Nick dhe gjate vitit ne vazhdim perseri pran jush,pran konkursit..:)


Bashke do ritakohemi neper konkurs me krijimet dhe komentet e mija tashme si derguese dhe dashamirse e konkursit,ashtu si cdo antaret apo dashamires i ketij konkursi .


Lajmerimet dhe cdo gje e re per konkursin e viti ne vazhdim do te vijn per ju me daten 3 te ketij muaj që do afishohen nga Nick ne kadegorin "konkursi -letrar-2015.Ju uroj një fillim muaj te mbare qofshi mire dhe gjithe te mirat !!
Me dashamirsi ndaj jush : Never..një falenderim special per artisten tone: Soulmind që na mundesoj duke dizeniuar kupat e konkursit :)
 
Last edited:

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Morenita:)

Shume urimeeee.. e ke merituar 100% dhe uroj sh që tkesh sukses ne krijimtarine letrare ne jeten reale. Ddo jem fanse e jotja padyshim :) :puth:

Nevi pergezime dhe ty per perkushtimin e dashamirsine per ta cuar para konkursin.

Tani suksese ne vitin e ardhshem :)...
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Flmmm :):)

Edhe pse jam 100% e sigurte që ka pasur shkrime shume me te mira se une
Jo me kot e mora konkursin vetem ngaqe kisha fituar 2 here
Te gjithe ishin fitues me nga 1 muaj :) ndaj urime te gjitheve
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Urime nick.:eek:kidoki:.. me vjen keq se nuk do jeshe me pjesmarrse me shkrimet e tua ne konkurs..

.ishe brilante.
:po:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

NeVi!
Ne pamundesi per me shume, dicka sh sh simbolike per ty!


E gezofsh!
:)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Soulina shume shume fleminderit e dashur :* :* :*..!!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Fituesi i konkursit letrar -2014-

Urime edhe nga ana ime Nick...Dhe gjithesesi respekt per te gjithe pjesemarresit ne konkurset e cdo muaji.
 
Top