• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fillo një dialog me fjalen "Mos"

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Mos u bë i bezdisur.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Mos ma lini user legjenden se ka nevoje stafi per një tru 🐟 te shkalafitur si ky 🤪😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Mos u nevrikos.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
...mos pusho shi, shiu i lehte i dashurise me kujton ate puthje ne cati...Dyzet gersheta ti numrova
dhe te ngroha n'gjirin tim
kur si pellumba
nga shiu i veres
u strehuam nen cati
shiu i veres
flokt mi lagu
vetem buzet mi lage ti
sa shume te doja
vetem kur thoshe t'lutem
mos u ndal o shi
shiu i veres,
shi i ngroht i dashurise
ma kujton ate puthjen nen cati
ooo lutjen tende aq te embel e degjoj
t'lutem bjer e
mos u ndal o shi
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mos flej gjume deri 1 drekes. ahahahahha
 
Top