• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Fillo një dialog me fjalen "Mos"

Frank

Kansas City Shuffle.
Per një M që ti se ve, fjala Mik behet Ik.
Ç’ben Keshtu more Besnik?!
A i thuhet Mikut ik?!

Mos ashtu Besnik!
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Mos të të vij gjynah lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos ushqe shpirtin duke lenduar tjeret.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Mos beje hopa pa kaluar gardhin.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
mos ik me larg, se sa vete koha.
 

Desa

Temet Nosce
Mos thuaj mos nëse nuk e mohon atë që ndjen.
 

Desa

Temet Nosce
Mos më merr për atë që s’jam.
 
  • Zemer
Reactions: Vie

Desa

Temet Nosce
As unë për ty ❤
Mos studio peshqit se nuk do diplomosh kurrë 😁
 
  • Dashuri
Reactions: Vie
Top