• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Me perparse kuzhine paska dal ne skene kjo?

Nje drink per Ty Nora,ke fituar 1 jave ne faqet e para te revistave!
Ku e ke fluturen Nora? Belenin qe ke dashur te kopjosh kishte dhe flutur...
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

Ajo di si te terheq vemendjen dhe te jete ne qender te vemendjes,apo ne gazeta e lajme,dhe kjo gje ka ndodhur :)
sh artiste apo 'artiste' kur nuk kane nje pike te forte 'vokalin' perdorin 'vokalin tjeter'
per mendimin tim eshte dicka fitimprurese,artisti ka nevoje per duartrokitje,per vemendje sepse ndryshe vdes.
Kete gje donte ,kete beri.Nora po qendron dhe do qendroje ne qender te vemendjes ;)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Dyshime mbi (zh)veshjen e Nora Istrefit

kushedi sa e ka zene lemza noren :p... ah kishte lezet koha xhaxhit per ca gjera, lol...
 
Top