• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

“Dream Team-i” kosovarë frikë për shumë kombëtare [VIDEO]

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои


Kosova do ta zhvillojë ndeshjen e parë zyrtare miqësore kundër Haitit me 5 mars në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë. Dëshira e shumë kosovarëve është që ti shohin me fanellën e Kosovës edhe “Yjet” që militojnë në top-klubet europiane, ku një video e hedhur në internet ngjallë emocione të jashtëzakonshme nëse një ditë emra si: Shaqiri, Xhaka, Januzaj, Behrami e të tjerë veshin fanellën e Kosovës. E bukur kjo ëndërr nëse bëhet realitet, e atëherë Kosova do të fuste frikën në palcë shumë kombëtareve europiane dhe botërore.Për më shumë shikojeni videon e lartë përmendur:


 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: “Dream Team-i” kosovarë frikë për shumë kombëtare [VIDEO]

Dream Team i shqiptareve te Kosoves ish kon numer nje ne Europe po une e du ate kombetare qe ma bon zemren me rreh shpejt qe ma nxeh gjakun e me bon huligan ne stadium....

mezi spo e pres 5 mars 2015 me u perbiru ne rredhoja dikund e me jav gerdit serbve futbollin.


Nese jonuzaj nuk vjen per kombetaren mas ketij shorti semeriton emrin shqiptar.
 
Top