• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

Do te pranonit te udhetonit ne kembe ne avion kundrejt nje cmimi me te lire?

 • Po

  Votat: 6 25.0%
 • Jo

  Votat: 18 75.0%

 • Totali i votuesve
  24

Baboon

It's not dark yet 🙂
Tashi unë votova jo por varet si të bi halli lol,
Në përgjithësi 90% të udhëtimeve gjithnjë i kom bo low cost. Por në kom vallaj osht çik shumë 😝
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
pse jo,do ishte interesante. nese do lejonin kushtet e sigurise. :p
Dersa avioni te ndesh nje boshllek ajri,e s`te ben me nevoja as per bilete as per avion. ahahahahahhahaha
 

Delirium

Route 66 🚜
Une behem me takikardi dhe pi 1 shishe vere ul jo me ne kembe lol
6 si kto piva heren e fundit une , edhe prap 💚 nuk ishte e qete , 3 ore udhetim , furtune , tmerr , edhe me e keqja , Nate 😳
Veshtire se hypi prap ne avion une 🤔

4004547-Jack-Daniels-Miniature-Tumber-Set-1-1024x1024.jpg
 
6 si kto piva heren e fundit une , edhe prap 💚 nuk ishte e qete , 3 ore udhetim , furtune , tmerr , edhe me e keqja , Nate 😳
Veshtire se hypi prap ne avion une 🤔
Mua me ka ndodh kjo kthim nga NY per milano para shume vitesh. Qe ath i kam marre fobi avionet ...pervec Lundres se UK europes i bie perqark dhe me makine se kam problem por ca ti bej kur me qan shpirti per pak pertej oqeani dmth lol
 

Delirium

Route 66 🚜
Mua me ka ndodh kjo kthim nga NY per milano para shume vitesh. Qe ath i kam marre fobi avionet. Europes i bie perqark dhe me makine se kam problem por ca ti bej kur me qan shpirti per pak pertej oqeani dmth lol
Ehaaa me shku USA kalon depresion , je 10 ore hava , plus poshte oqean , peshkaqeni eshte kafsha me e lumtur atje , kshu qe vetem do lutem te shkoj ne parajse nese ndodh dicka , se ske ca ben tjt , qaj sa te duash ste degjon njeri 😂😂😂😂
 
Ehaaa me shku USA kalon depresion , je 10 ore hava , plus poshte oqean , peshkaqeni eshte kafsha me e lumtur atje poshte , kshu qe vetem do lutem te shkoj ne parajse nese ndodh dicka , se ske ca ben tjt , qaj sa te duash ste degjon njeri 😂😂😂😂

Ne keto raste une nderthur veren me whiskey dhe nje qetesues bimor cdo 4 ore, pervec 1 cigare kallo kur nisem nga tirana :p
 

Delirium

Route 66 🚜
Ne keto raste une nderthur veren me whiskey dhe nje qetesues bimor cdo 4 ore, pervec 1 cigare kallo kur nisem nga tirana :p
Jooo , kallo tbo me fixime , paranoja , une pi birra para se te nisem , edhe rezervoj bilet afer wc gjithmone 🤪
Por kam len nam njehere ne bologna , isha gjys I ber po them , sa u bem gati me u nis I them asaj kamarieres 🤪 me vjen era benzine 😂
Edhe ajo vrap neper sedilje u coptu derisa shkoi te piloti 😂😂😂😂
Zbritëm per 2 min nga momenti qe u hap dera , panik , ajo aroma vinte nga bagazhet , ishte canta e nje Jewish ✡ me substanca qe I perdorin ata per kremtet e veta , nk mbante shume ere per te tjeret , po mu me vinte me 🤮 , nk u be problem shume gjys ore vonese u nisem 😀
 
Jooo , kallo tbo me fixime , paranoja , une pi birra para se te nisem , edhe rezervoj bilet afer wc gjithmone 🤪
Por kam len nam njehere ne bologna , isha gjys I ber po them , sa u bem gati me u nis I them asaj kamarieres 🤪 me vjen era benzine 😂
Edhe ajo vrap neper sedilje u coptu derisa shkoi te piloti 😂😂😂😂
Zbritëm per 2 min nga momenti qe u hap dera , panik , ajo aroma vinte nga bagazhet , ishte canta e nje Jewish ✡ me substanca qe I perdorin ata per kremtet e veta , nk mbante shume ere per te tjeret , po mu me vinte me 🤮 , nk u be problem shume gjys ore vonese u nisem 😀
lool lool

Me ka ndodh 1 here qe paralel me mua ishte nje cun si ty vetem fliste dhe pyeste me ze te larte per cdo gje dmth dhe aq rende me dukej sa harrova veten dhe fillova te tallesha dhe qeshja me te lool lool pastaj ne momentin qe u kujtova ku isha i futa 1 te bertitme atij do rrish urte se na fiksove lool
 

Delirium

Route 66 🚜
lool lool

Me ka ndodh 1 here qe paralel me mua ishte nje cun si ty vetem fliste dhe pyeste me ze te larte per cdo gje dmth dhe aq rende me dukej sa harrova veten dhe fillova te tallesha dhe qeshja me te lool lool pastaj ne momentin qe u kujtova ku isha i futa 1 te bertitme atij do rrish urte se na fiksove lool
Une kam aq frike atje lart saqe skam fuqi me fol shume 😀
Sa her them o zot edhe kte radhe duhet te shkoj I gjalle 😂😂😂
 

Baboon

It's not dark yet 🙂
@Marla @Delirium yytttt **jaksa 😝😝😝😝😝😝😝

Vetëm i herë e kom bo esull (jo se kom fryk po përtoj me lexu, ose me lujt pa film etj esull lol) dhe kom i sistem i ble përherë noj dhuratë mamit (mren në avion dmth ato kinkalerit, zakonisht parfum ose noj xhingel orë etj ) sa bo dhurata aq edhe pi lool
 

Baboon

It's not dark yet 🙂
Shqiptaret kane udhetuar ne kembe me kilometra e sot kane pretendime te larta :p
Tashi o plak se dikur kena ik si sardele me anije apo tu u zvarrit maleve etj nuk do me thonë me e bo edhe sot 😝

E dyta unë low coast kom udhetu max 50 euro bilta (zakonisht destinacioni vendet Nordike) kom kap biletë 10 euro një javë para se me u nis Stockholm- Podgoricë
Edhe kom ardh si mret 😂😝😝🤣
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Une dhe ne makine po nk pata sendilen time qe personi tj mos ta fuse thoben fare lol, nk nisem. Lere per avion qe nk bohet llaf hic.
 

ZoteriaJuaj

Aqif Bej Efendiu
Tashi o plak se dikur kena ik si sardele me anije apo tu u zvarrit maleve etj nuk do me thonë me e bo edhe sot 😝

E dyta unë low coast kom udhetu max 50 euro bilta (zakonisht destinacioni vendet Nordike) kom kap biletë 10 euro një javë para se me u nis Stockholm- Podgoricë
Edhe kom ardh si mret 😂😝😝🤣
Shaka bej
Me mire pak me shtrenjt e rehat
Ose sa te mban xhepi
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Staf në FV.AL
Dhe kur të ketë turbulena të fluturoj nga dritarja?
Jo , lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Une kam ndejt ne kemb ne avjon, e sme tha njeri gje, bileten e pagova te plote...
Isha ne muze!
 

Abisi

Staf në FV.AL
Pse ca eshte avioni,kombinat-kinostudio?😜
Une avion preferoj gjithnje vendin prane dritares😊
 

Darius

DENY IGNORANCE
Pak frike e kam avionin, mendo te qendroja ne kembe, do mu keputeshin gjunjet nga frika, gjithsesi prap ul do te isha 😂😂
 
Private conversations
Help Users
  Top