• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuria nuk posedon e as nuk mund të posedohet

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
"Çfarë është ferri? Unë pohoj që është vuajtja e të qënit i paaftë për të dashur". Me pelqen shume kjo çfarë ka shkruar Dostojevski.❤Dhe une them gjithmone "Dashuro per te jetuar,jeto per te dashuruar".
Feeling Filozofe 😂😂
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
"Çfarë është ferri? Unë pohoj që është vuajtja e të qënit i paaftë për të dashur". Me pelqen shume kjo çfarë ka shkruar Dostojevski.❤Dhe une them gjithmone "Dashuro per te jetuar,jeto per te dashuruar".
Feeling Filozofe 😂😂
një prift me ka thene
“Ska burg me te keq se sa një zemer e mbyllur”


do te dish çfarë bera une ?
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Un di te dashuroj vetem ne një menyre: totale.
Zemer shpirt gjak lot vetem per ty.
Nuk kam limite
Me plot kuptomin e fjales NOLIMIT
A gaboj? Me siguri. Do doja te isha cik me e ftohte dhe egoiste.
Problemi lind kur shikoj nga ana tjeter qe perfitohet ose skuptohen/nuk tolerohen xhestet e mia. Qoft kerkim vemendje... ose një reagim. Aty filloj shkatarroj cdo gje me grushta dhe shkelma dhe sme intereson nese dallga me merr me vete.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Un di te dashuroj vetem ne një menyre: totale.
Zemer shpirt gjak lot vetem per ty.
Nuk kam limite
Me plot kuptomin e fjales NOLIMIT
A gaboj? Me siguri. Do doja te isha cik me e ftohte dhe egoiste.
Problemi lind kur shikoj nga ana tjeter qe perfitohet ose skuptohen/nuk tolerohen xhestet e mia. Qoft kerkim vemendje... ose një reagim. Aty filloj shkatarroj cdo gje me grushta dhe shkelma dhe sme intereson nese dallga me merr me vete.
Nuk kam çfare te shtoj!
 

Marla

Let the sea set you free!
Dashuroj veten, por jo deri ne narcicizem. është mire te posedosh veten!

Kur duam veten duam edhe te tjeret apo jo, i leme dhe te lire nuk i burgosim me ket rast.
 
Last edited:

Arditi0007

Karafil o karafil
Dashuri është ta duash edhe mamen.
Nena te do pa interes, e vetmja.

Dashuria mes çifteve zgjat tejet pak, genjejne ata dhe ato qe thone "ne ende duhemi!" Sidomos çiftet qe bejne pjese ne FCB dhe INSTA. Bejne ca selfie kinse kalojne jeten vetem duke u puthur! Ama ne nuk hame bar! Jemi te vetedijshem qe ne te vertete edhe ata pune si ne bejne! Zgjohen me 5 ose 7 te mjesit, grinden behen cope, dalin te mllefosur nga shtepia etj..
Dashuri ndjehet vetem 1 vit para martese dhe 3 vite pas martese, vitin e 4 5 6 7 8 dhe 9 shqyrtojne ndarjen, vitin e 10 nuk ndahen. Nuk ndahen per 4 arsye;
1 kane bere kalama
2 kalamajte jane rritur
3 kalamajte do e pesojne keq
4 kalamajte u qasen rrugeve te keqija....

Ne vitin e 10 te marteses çifti provon te riprodhoje dashurine disi. Ajo blen me shpesh veshmbathje seksi, ai sakrifikon çdo hobi te tijin dhe perqendrohet ke lumturia mes tyre.

Dashurine e vertete qe nuk e posedojme por megjithate mund ta kontrollojme.
Ju faleminderit.
 
  • Like
Reactions: NGU

Daisy

Anëtar i Respektuar
Dashuri është ta duash edhe mamen.
Nena te do pa interes, e vetmja.

Dashuria mes çifteve zgjat tejet pak, genjejne ata dhe ato qe thone "ne ende duhemi!" Sidomos çiftet qe bejne pjese ne FCB dhe INSTA. Bejne ca selfie kinse kalojne jeten vetem duke u puthur! Ama ne nuk hame bar! Jemi te vetedijshem qe ne te vertete edhe ata pune si ne bejne! Zgjohen me 5 ose 7 te mjesit, grinden behen cope, dalin te mllefosur nga shtepia etj..
Dashuri ndjehet vetem 1 vit para martese dhe 3 vite pas martese, vitin e 4 5 6 7 8 dhe 9 shqyrtojne ndarjen, vitin e 10 nuk ndahen. Nuk ndahen per 4 arsye;
1 kane bere kalama
2 kalamajte jane rritur
3 kalamajte do e pesojne keq
4 kalamajte u qasen rrugeve te keqija....

Ne vitin e 10 te marteses çifti provon te riprodhoje dashurine disi. Ajo blen me shpesh veshmbathje seksi, ai sakrifikon çdo hobi te tijin dhe perqendrohet ke lumturia mes tyre.

Dashurine e vertete qe nuk e posedojme por megjithate mund ta kontrollojme.
Ju faleminderit.
dakord me ato storiet ne insta dhe fcb
Fake like santa
 
Top