• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuria ne 2020

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
per ate pune e shamiave ne stamboll mos je fort i sigurt ti se nkohen kemaliste su shifte shami ne horizon lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
po me vjen keq per ty qe ke nji mendim kaq tendecioz per nji realitet te diteve te sotshme
aq me teper qe je nji predikues i Islamit
Ca ka lidhje predikimi i Islamit me poezine e shkruar nga ku ta di une?
Dhe, cka per ty konsiderohet realitet i hidhur per dike tjeter mund te tingelloje si budallallek psh. Mesohu me mendime ndryshe
 

Vvetoni

Larguar
Perfundimisht @Moonlight mos vendos asnji nga poezite e mia ne liber dhe ae di perse ??
Sepse rastisa ne nji DIsslike te forte nga analistat e letersise tone qe i kemi te shumte mjafton te numerosh disslike qe ka mare

Ose Ose me mire fare mos vendos asnji poezi nga te miat ne liber
Ja pafshi hajrin dhe suksesit Atij libriPerzemersisht @Vinjol
Pse o Joli?
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Arsyen ta kam shkruajtur me larte
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤trust promise heart❤
Trafte pika kres ty me gjith dashni se kam 15 vjet qe te njoh e ala nuk zune rehati ne dashni 😛😛😛😛😛
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Trafte pika kres ty me gjith dashni se kam 15 vjet qe te njoh e ala nuk zune rehati ne dashni 😛😛😛😛😛
a te shtifsha ne dhe te shtifsha si sma gjete nji fustan per nuse
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po pertoj tju lexoj te gjithve
Si është dashuria e 2020? çfarë dallimi ka nga ajo e 2019?
Me intereson sepse kam
Vendos te dashuroj kete vit
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
hidhi nji sy xhan :D
poezia ime flet per nji realitet te sotshem :D
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Te shkruaj per dicka
Po shkruaj per nji realitet
Ne ditet e sotshme dashnia
Shume po vret

Te gjithe thone te dua
Pa asnji motivim
Do te kaloj jeten me ty
Se ti je shpirti im

Mjafton 1 moment debulese
E ne cift pak trishtim
Harrohen menjihere fjalet
Te dua o shpirti im

Sot ma mbyti interesi
Na shkaterroi shoqnia e interneti
Harrohet karakteri.bukuria
E te tjera cilesi...

Te gjithe femrat duan sasi....
E asnjera nuk deshiron cilesi
Te gjithe meshkujt duan silikon
Sepse sasia e tepert mendjen ja u con

çfarë te shkruaj me
Me dy vargje ju e kuptoni
Ska me sot dashuri
Mbetet vec qejfi e pasioni
Ok deri diku jam dakord me kete qe ke shkruar .Kur e shkruajte kete poezi e gjete ndonje cik veten tek keto rreshta?
Dashuria Vinjol nuk kerkohet por krijohet.Nqs ti nuk ke shume pretendime dhe paragjykime te jesh i sigurt qe ke shume po shume vajza te mira qe dine te marin dhe te falin dashurine.😊
 
Last edited:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dashnia është ni sen qe shkon e vjen, maje nmen
E ti mos i shko mbrapa se është si hija smun e nxen
 
  • Like
Reactions: NGU
Top