• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Courduroy, maçoku më i vjetër në botë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Courduroy, thuhet se është maçoku më i vjetër në botë.Ai është 26 vjeç dhe macet nuk mund të jetojnë kaq shumë.Jetëgjatësia mesatare e tyre është deri në 13-14 vjeç.Siç duket maçoku refuzon të plaket dhe e kalon shumicën e kohës jashtë shtëpisëPavarësisht moshës, Corduroy është shumë miqësor dhe i pëlqen që të luajëReed Okura, pronarja e maçokut, thotë se e ka marrë macen në shtëpi kur ishte 7 vjeçe dhe tashmë ajo ka mbushur 34 vjeç.
g.shqip
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Courduroy, maçoku më i vjetër në botë

Mire se qenka plak,por qenka edhe pis,duke i gjemuar maceve te lagjes :p

Lutem qe,edhe macja ime te kete jetegjatesin e ketij :)
 
Titulli: Courduroy, maçoku më i vjetër në botë

Per pak fjalen macok e lexova si malok,kjo me shtyu te hap temen e te lexoj ahaha :p

Plak matuf.. :)
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Courduroy, maçoku më i vjetër në botë

kam pas i brrol plak ne lagje,mire qe nuk e mbanin kembet e rrinte gjith diten ne gjume,po ishte edhe i jargavitur,ndersa ky qenka ne kulmin e jetes per te gjetur dashnore :p :p
 
Titulli: Courduroy, maçoku më i vjetër në botë

Po keta te huajt jane te mbajtur mer,mos e krahaso me macokun Shqiptar ti qe skishte as te hante ahaha :p
 

Aki

misfit
Titulli: Courduroy, maçoku më i vjetër në botë

As nuk duket si i plakur madje, ky po do kete 9 jete, sa mire qenka te jesh mace.
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Courduroy, maçoku më i vjetër në botë

Po keta te huajt jane te mbajtur mer,mos e krahaso me macokun Shqiptar ti qe skishte as te hante ahaha :p
po mijt e lagjes kush i hante?
Mbi te gjitha ishin bio :p:p
Ndersa ky matufi qejfli,vetem ushqime te konservuara ka henger gjith jeten :p
 
Titulli: Courduroy, maçoku më i vjetër në botë

Hahaha o Abi po ku kishte fuqine ky plaku matuf ti germonte minjte more,ti e thua dhe vete qe ai mezi ecte :p apo i kapnin me gracken neper shpi e ja jepnin macokut te vojtur :p
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Courduroy, maçoku më i vjetër në botë

Per gjith jeten e pata fjalen.se ashtu si qe bere ai edhe tek mustaqet t'i kalonin mijt,eh :p
Ne ate periudhe e ushqenin me qumesht :)
 
Top