• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

C'mendim keni per keto 2 aop ?!

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pershendetje !

Po ju dergoj logset e zenkes se djeshme ndermjet aop-ve Gjino dhe SiNoRiTa.


Kto ne kanalin #shqiperia

(14:36)<[MENTION=8020]Gjino[/MENTION]> SiNoRiTa paske erdh ti me
(14:36) <SiNoRiTa> Gjino ki kujdes kur flet
(14:36) <SiNoRiTa> se heres tj sdo te ta pertoj shume
(14:37) <[MENTION=8020]Gjino[/MENTION]> SiNoRiTa skam bo as i her keq ktu nai femre
(14:37) <[MENTION=8020]Gjino[/MENTION]> ti u bere shembull
(14:37) <SiNoRiTa> kaq Gjino
(14:37) <[MENTION=8020]Gjino[/MENTION]> SiNoRiTa he ja e ca dit se do flasim te dy
(14:37) <+Gjino> Heily e para je ti qe do shofesh ne tube grrun e martume SiNoRiTa
(14:38) <+Gjino> SiNoRiTa ca i ke bo vetes mbrem
(14:38) <SiNoRiTa> Gjino jam martu me tet eme
(14:38) <SiNoRiTa> pyte njeher
(14:38) <SiNoRiTa> te te thot
(14:38) <+Gjino> Heily ksaj ja kam qendis gjith naten mbrem
(14:38) * Gjino sets mode: +b SiNoRiTa!*Perfetta@CHikita.bastarda
Bani Kapi Keto Usera: SiNoRiTa
(14:38) * SiNoRiTa was kicked by Gjino (me ke??? ··)

Kto ne kanalin #ndihme

(14:39) <@SiNoRiTa> me tet eme gjino
(14:39) <+Gjino> !op
(14:39) * Ndihme sets mode: +o Gjino
(14:39) * Gjino sets mode: +b SiNoRiTa!*Perfetta@CHikita.bastarda
Bani Kapi Keto Usera: SiNoRiTa
(14:39) * SiNoRiTa was kicked by Gjino (?? ··)
(14:44) * Gjino sets mode: -b SiNoRiTa!*Perfetta@CHikita.bastarda
(14:44) * Joins: SiNoRiTa (Perfetta@CHikita.bastarda)
(14:44) * Ndihme sets mode: +o SiNoRiTa
(14:45) * Gjino sets mode: +b SiNoRiTa!*Perfetta@CHikita.bastarda
Bani Kapi Keto Usera: SiNoRiTa
(14:45) * SiNoRiTa was kicked by Gjino (?? ··)
(14:45) <@SiNoRiTa> o Gjino
(14:45) <@SiNoRiTa> mos be kick
(14:45) <@SiNoRiTa> kot
(14:45) <@SiNoRiTa> o jevg
(14:46) <+Bruno> yyyyyyy
(14:46) <+Bruno> ca keni
(14:46) <+Bruno> ooooooo
(14:46) <+Bruno> SiNoRiTa
(14:46) <+Bruno> ca ke =
(14:46) <+Bruno> pse shan
(14:46) <@SiNoRiTa> une
(14:46) <@SiNoRiTa> asgje
(14:46) <@SiNoRiTa> pyt
(14:46) <@SiNoRiTa> ket qe ve kick
(14:46) <+Bruno> po ty po te shof
(14:46) <+Bruno> qe po shan
(14:46) <+Bruno> jo jevg jo tet ame etj
(14:46) <@SiNoRiTa> pyt ket qe ve kick
(14:46) <[MENTION=8020]Gjino[/MENTION]> [14:50] <@SiNoRiTa> me tet eme gjino
(14:46) <@SiNoRiTa> kot
(14:47) <@SiNoRiTa> gjio nxiri dhe ato pallavra
(14:47) * SiNoRiTa was kicked by Gjino (u bone ti te shash mu ··)

Debatin tjeter ne nje nga dhomat private te serverit (#albaniasite)

(15:11) * +SiNoRiTa Delerium feat Sarah McLachlan - Silence 2008 - YouTube
(15:14) <+KENT> SiNoRiTa kto youtube mos na lesho mo ktu po desh qefi
(15:17) <+Gjino> KENT
(15:17) * Joins: Alb1391 (Infermieri@1A15D254.E5DA84C3.69626D34.IP)
(15:17) <+Gjino> ja e ca
(15:17) * Quits: [MENTION=1633]Berti[/MENTION] (Infermieri@1A15D254.E5DA84C3.69626D34.IP) (Connection reset by peer)
(15:17) <+Gjino> se do shofi
(15:17) <+Gjino> veten
(15:17) <+Gjino> kjo
(15:17) <+Gjino> aty
(15:17) <+Gjino> pastaj
(15:17) <+KENT> Gjino
(15:17) <+KENT> lere mer
(15:17) <+KENT> kush harxhon
(15:17) <+SiNoRiTa> gjio ke nevoj per foto
(15:18) <+KENT> kohen me pa ate
(15:18) <+SiNoRiTa> se do te te jap ue
(15:18) <+SiNoRiTa> meri nxiri
(15:18) <+SiNoRiTa> lege
(15:18) <+SiNoRiTa> n
(15:18) <+KENT> SiNoRiTa lere cinizmin se nuk te shkon
(15:18) <+Gjino> o baxhell femer
(15:18) <+Gjino> o te qifte kina rropt e motren
(15:18) <+Gjino> ty
(15:18) * +KENT Gjino amin
(15:18) <+SiNoRiTa> !kb Gjino
(15:18) * [AlbaniaSite] sets mode: +b *!*love@*.Love.You
Bani Kapi Keto Usera: Gjino
(15:18) * Gjino was kicked by [AlbaniaSite] (Requested (SiNoRiTa))

Keto jane fyerjet kercenimet, ofezat, kick banet qe bejne ndaj njeri-tjetrit pjestaret e stafit tone. Besoj se logset tregojne qarte se nese keto te dy jane pjese e stafit do shkaktojne grindje te njepasnjeshme dhe si rrjedhoj do prishin ekuilibrat dhe te pjestareve te tjere te stafit, ndaj mendoj se duhet mar masa nga ana jone.
 

cent

Banned
Pe: C'mendim keni per keto 2 aop ?!

Te Them Te Drejten Dhe Un I Kam Pare Disa Her Qe Kta Hedhin Kunja Me Njeri-Tjetrin Por Skam Pasur Access Qe Ti Terheq Vemendjen..Mendoj Se Duhet Ti ""terhiqet"" veshi te dyve,nqs vazhdojn te denohen
 
C

calvin

Pe: C'mendim keni per keto 2 aop ?!

prep tu ba fjal kto ncncnc, dhe un i kam fol nuk marrin vesht fmi te poshter ":p
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Pe: C'mendim keni per keto 2 aop ?!

calvin per mu gjino sben per ne staf esht e sahata her qe un e shof duke fyer femrat e stafit merreme me mend qa mund ti bejm userave mendojeni vet tashi
 

LoSsT

VIP
Pe: C'mendim keni per keto 2 aop ?!

Me duket se ky gjino ka qefe te iki nja 2 muaj me pushime, por spo gjen menyren per ta shprehur dhe do ta shprehi keshtu...
 
Top