• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çmenden mediat serbe, ja se çka shkruajnë për ekipin e Kosovës në krye me Majlinda Ke

legjenda

Tetova
Ekipi olimpik i Kosovës ka parakaluar në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike.


Ishte xhudisjta Majlinda Kelmendi që i priu këtij ekipi, që përbëhej nga 19 anëtarë.

Derisa të gjitha mediet në botë po shkruajnë për pjesëmarrjen e parë të Kosovës në Lojërat Olimpike, mediet serbe kanë qëndrim ndryshe, shkruan Lajmi.net.

‘Në Maracana’ parakalojnë atletët e shtetit që nuk njihet’, shkruan Telegraf.rs, përcjell Lajmi.net.

Kosova është pranuar në Komitetin Olimpik Ndërkombëtar vitin e kaluar, ndërsa këtë vit ka thyer izolimin edhe në futboll, duke u pranuar në muajin maj në UEFA dhe pastaj në FIFA.
. Burimi Lajmi.net
 
Last edited by a moderator:
Private conversations
Help Users
    Top