• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ckemi

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Mire shyqyr flm Qe paske pyet. Nga ty ckemi ?
Mire se erdhe dhe kalofsh bukur .
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe, kalofsh bukur
 

Baboon

B (for being)
Cil nga ato se kam shume thenie as vete si mbaj men nojher lool
That's why u suck 😜😅😅😅😅
Mer borxh kaj herë mos u bo egoiste 😝
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top