• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çkemi.

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NGU

Wild child full of grace 💫
Ai floodisti ti? Lol
Mire se na erdhe, kalofsh bukur:D
 

NGU

Wild child full of grace 💫
HAHAHAHAH jojo se e kam mik, si pr dreq mka pas ec muhabeti me kto floodistat lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Ca keni o shpifsa lejeni gocen/cunin rehat:p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Hiç.🤷‍♀️ mir.💆‍♀️
Ti mir? 👋
 

Baboon

Let your dreams set sail!
Mir mir edhe une :). 3 here e shtypa paswordin, e treta e verteta. Sa shpejt e paskam harruar ncncnc. Çdo gje me moshe.
Mos e vrit menjen edhe e katërta e vërtetë osht :p

Në fakt të gjithë nr kot s'është shkencë egzakte matematika lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se ke ardhe, kalofsh mire me t'gjithe.
 

Fly

Larguar
Nuk e kam marre nga Batman po nga How I met your mother :p
Kur e pash Si takova tet eme, qe ne fillim e dija qe ai ishte personazh cik i shemtuar dhe me nuanca bitch :p
hope ti kesh mar vetem emrin dhe... parate qe ben ne fund :D
 

Robin

Antar Aktiv
Kur e pash Si takova tet eme, qe ne fillim e dija qe ai ishte personazh cik i shemtuar dhe me nuanca bitch :p
hope ti kesh mar vetem emrin dhe... parate qe ben ne fund :D
Nuk te kuptova. A e ke pare filmin? :unsure:
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Ok. Vetem emrin i kam marre, sigurisht.
Faktikisht edhe pa emer nuk e kemi problem mjafton ti kishe cilesit e tjera te ktij /kesaj Robin.
Nevermind Hi 5 and welcome. Mos ki frike se jemi pothuajse qener pa dhembe vetem lehim nuk kafshojme 😉
 

Robin

Antar Aktiv
Faktikisht edhe pa emer nuk e kemi problem mjafton ti kishe cilesit e tjera te ktij /kesaj Robin.
Nevermind Hi 5 and welcome. Mos ki frike se jemi pothuajse qener pa dhembe vetem lehim nuk kafshojme 😉
Eshte çeshtje kendveshtrimesh. Une psh kurre se kam pare me ate sy Robin, siç e ka pare Fly. Mu ka dukur personash simpatik, komik ndonese ishte pak e lekundur.
Gjithsesi , ne forum jemi secili personazh me vete. Secili do krijoje pershtypjet e veta sipas mendesise se tij/saj. Futemi per tu larguar nga realiteti pak sa, dhe nese atmosfera eshte pozitive I enjoy it 🥳 te tjerat nuk me interesojne edhe aq. Se nuk futem per te çare derrasa dmth 😊
 

Fly

Larguar
Eshte çeshtje kendveshtrimesh. Une psh kurre se kam pare me ate sy Robin, siç e ka pare Fly. Mu ka dukur personash simpatik, komik ndonese ishte pak e lekundur.
Gjithsesi , ne forum jemi secili personazh me vete. Secili do krijoje pershtypjet e veta sipas mendesise se tij/saj. Futemi per tu larguar nga realiteti pak sa, dhe nese atmosfera eshte pozitive I enjoy it 🥳 te tjerat nuk me interesojne edhe aq. Se nuk futem per te çare derrasa dmth 😊
Simpatik eshte Marsha :p
 

Fly

Larguar
Te gjithe jane simpatike.
ti e paska si puna atyre qe shohin nje film dhe po te jete X ne rolin protagonist i duket i mire :p
shko te tema filmave dhe ta tregoj une kush ishte i mire :p
 

Robin

Antar Aktiv
ti e paska si puna atyre qe shohin nje film dhe po te jete X ne rolin protagonist i duket i mire :p
shko te tema filmave dhe ta tregoj une kush ishte i mire :p
Sa e zgjat edhe ti paske nerva! 😜
Secili kishte te mira dhe te keqija. Kta jane filma komik dhe nese personazhet me bejne te qesh e kane arritur qellimin.
Megjithate Nuk me pelqeu fundi.
Edhe Barney ishte pak negativ si personazh, ama prap simpatik. Me ato batutat e veta “wait for it...” . Mua me pelqejne frazat, mimikat... dhe nuk i shoh per ti marre shembull. Meqe jemi tek tema ime dmth.
Do kaloj dhe nga tema e filmave kur t kem Oxygen mjaftueshem se na ka mbytur vapa tashi :rolleyes:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top