• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

AnaVie

I Miss you so much my dad
Mu mysybet kte jave me nje qe e merr era. Harroj @Vajza qe un jam mesu me 6pack lool
Ika nga ktu si beçareshe e stazhionnuar 😌
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Une e maj men qe ka qene akullore me kaush ku e llapshim te dy ne t'njejten kohe 😛🤣🤣
Me kaq sa me kane perzi spo di me ke beja ca lool
I perplasshim gjuhet eeeeee oh oh oh lool

Dua prape meqe llafi qe ta rikujtoj mire :p
 
Top