• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Champions, Atletico Madrid e pathyeshme

cent

...Lontano
Atletico Madrid ruan pathyeshmërinë në këtë edicion të Ligës së Kampioneve. Skuadra e drejtuar nga Diego Pablo Simeone ka barazuar 1-1 ndaj Zenitit në Rusi dhe arrin të mbajë vendin e parë të grupit G pas 4 fitoresh dhe 1 barazimi.

Atletico, e kualifikuar tashmë në fazën tjetër të Champions-it, kaloi në avantazh me Adrian në pjesën e dytë, ndërsa autogoli i Anderweireld vuri barazpeshën.

Zeniti tregoi edhe një herë tjetër se nuk është aspak në formë pasi nuk shfrytëzoi dot mungesat e shumta të spanjollëve, mes tyre edhe David Villa apo Diego Costa.

Në pritje të ndeshjes mes Portos dhe Austrisë së Vjenës, renditja e grupit G është si më poshtë:

Atletico Madrid 13 pikë

Zenit 6

Porto 4

Austria 1
/Top Channel
 
Top