• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare shikoni nga dritarja juaj?

Tip

Antarë i Respektuar
Booooh smu nda kjo @Free`dahhh gjithanej me shfaqet 😂😂😂

Fridaaa ikkkk anej t’thashhhh, qqqqqttttsss, qqqqqqqqqtttttsssssss er dreq, mu hiq sysh, edepseze :p

A726A566-AB35-416A-9543-2A6D39FA8C6D.jpeg
 
Last edited:

BlackPantera

☠Off☠
Nuk shikoj fare
I kam pothuajse te gjitha ballkon dhe kam van perde per ket motiv.
Jetoj ne qender dhe ti shof te gjith mbyllur se si me duket
Sidomos aktivitetin e miqve te mi 😕
Te kishin qen hapur do shkoja dhe per 2 batuta koti por kshu ... me te ik truri
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Me verte shume ere

Ktu ke une ndihet shume. Ishim mire me diellin benim cik plazh tani sdal dot as me nxjerr plerat se te perplas era lol
une dola qe bleva i torte te Nefeli , desh me mori era..imagjino kur desh me mori me gjithe ato abs qe kam lol lol lol
 
Top