• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marla

In God We Trust!
Po lexoja statistika mbi vdekshmerine globale.
Disa shkaqe te vdekjeve ne Bote keto 7 muaj, COVID-19 shkaku i 3 i vdekjeve deri tani midis shkaqeve qe paraqiten ne tabele, por duke pas parasysh edhe rastet e padeklaruara i bie qe shifrat te jene me te larta. Te shofim shtatorin a do e nxjerrin britaniket vaksinen.

FB_IMG_1595923386114.jpg
 

Delirium

Route 66 🚜
Disa shkaqe te vdekjeve ne Bote keto 7 muaj, COVID-19 shkaku i 3 i vdekjeve deri tani midis shkaqeve qe paraqiten ne tabele, por duke pas parasysh edhe rastet e padeklaruara i bie qe shifrat te jene me te larta. Te shofim shtatorin a do e nxjerrin britaniket vaksinen.

Shiko fotografinë 1749898
Po nga cigarja nuk vdesin ? 🤔
 

Baboon

Go with the wind...
Po lexoja statistika mbi vdekshmerine globale.
Disa shkaqe te vdekjeve ne Bote keto 7 muaj, COVID-19 shkaku i 3 i vdekjeve deri tani midis shkaqeve qe paraqiten ne tabele, por duke pas parasysh edhe rastet e padeklaruara i bie qe shifrat te jene me te larta. Te shofim shtatorin a do e nxjerrin britaniket vaksinen.

Shiko fotografinë 1749898
WTF suicides!!!
 

Sensual

Antarë i Respektuar
Veterineri im turk thote qe sduhen lare macet ndikon keq tek heqja e 1 vitamine qe ato e marrin nga lekura e tyre kur lepihen.
Dhe une kete besoj. Diku ne internet lexova qe lahen njehere ose dy ne vit e diku tjeter qe lahen perjave. Macet persiane qe kam pasur nuk i laja se kane pasur dhe ngjyra te errta, por kjo eshte e bardhe ne gri e me duket si pisanjose😆
 

Baboon

Go with the wind...
Pas pune ikim ham nje dreke te mire veten ne dy 😜
Punes ja bejme naften sot
Mmmm pa si të kom!!! Kush mashkull nuk do donte me i nigju kto llafe nga një femër si ti 😘
Love it!
 

Baboon

Go with the wind...
Veterineri im turk thote qe sduhen lare macet ndikon keq tek heqja e 1 vitamine qe ato e marrin nga lekura e tyre kur lepihen.
Pyte i herë at Turkun po kur është sezoni që bie borë lahen 😜🤣🤣🤣
 

Marla

In God We Trust!
Dhe une kete besoj. Diku ne internet lexova qe lahen njehere ose dy ne vit e diku tjeter qe lahen perjave. Macet persiane qe kam pasur nuk i laja se kane pasur dhe ngjyra te errta, por kjo eshte e bardhe ne gri e me duket si pisanjose😆
Hahaa e di

Kur jetoja ne pallat sishte e nevojshme me e la se nuk kishte nga dilte e shkreta me u bo pis, kurse tani ne oborr jashte shpise behen o zot cte te them. Ne fillim dhe une i laja tani mbasi me tha veterineri sikur me pelqeu ideja lool
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top