• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Baboon

Boyz check dat lioness...
Atje do jesh fshatar lushnje me siguri. Emrin do e kesh Loni do te caj lepri dhe do shesesh shalqi si Nasi Gjymi lool
Imagjino mos Te egzistoje rdhe rakia...
I'm fuc**d
 

Baboon

Boyz check dat lioness...
Por do egzistoje birra vera gin whiskey dhe uji i gezuar ama :p
Po Ho pra mo Se me treme, raki une i referohem ne pergjithsi. Te gjitha ato sa the kan sherr me njona tj Po Duke qen lushnjar ke stomaku im nuk bojn llafe. Si quhesha une re? Jo shalqinj jo, shesim peme ne re... kallëma si thoni ju. Lol Se Po mdel noj lushnjar dhe nga ky universi jon dhe Po me bo apelin e shpis..
 

Marla

Let the sea set you free!
Po Ho pra mo Se me treme, raki une i referohem ne pergjithsi. Te gjitha ato sa the kan sherr me njona tj Po Duke qen lushnjar ke stomaku im nuk bojn llafe. Si quhesha une re? Jo shalqinj jo, shesim peme ne re... kallëma si thoni ju. Lol Se Po mdel noj lushnjar dhe nga ky universi jon dhe Po me bo apelin e shpis..
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Po Ho pra mo Se me treme, raki une i referohem ne pergjithsi. Te gjitha ato sa the kan sherr me njona tj Po Duke qen lushnjar ke stomaku im nuk bojn llafe. Si quhesha une re? Jo shalqinj jo, shesim peme ne re... kallëma si thoni ju. Lol Se Po mdel noj lushnjar dhe nga ky universi jon dhe Po me bo apelin e shpis..
Mos e ke shpine te plasmasi ? :p
Merr 1 stilet e sheno apelin... 😂
 

Baboon

Boyz check dat lioness...
Lene Se me cito ish lagjen a Te dukem gjo une sikur me rri 12 sahati? lol Ai që troket fort puno si taksixhi te udhtosh me te portokallia te duket sken amatore
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Kur s'ke ca ben dhe kap klipe e i analizon. lool


Vallai or mik edhe une do vajtoja per ate aty ke klipi lool
 

Baboon

Boyz check dat lioness...
hahahaaa me lot

nuk njof asnje nga kombinati ne fakt por kto kenge jane tironce lol
Flm per info. Po dukesh që je tepelense ti që kur thu KomBinati vetem pjesa "ish" dhe "ttekstil stalin" mungo pastaj do me dukej sikur komentonte Gramoz Ruci
 

Baboon

Boyz check dat lioness...
po melcia çfarë ka pesuar?:cautious::(:(:unsure: @Baboon
Te them ne menyre te sinqerte dhe pak delikate, që është gjeja e fundit per te cilen merakosem keto kohe... E di që është gabim, me sh Se melcine trurin na e ka Bo tallash, por tashi pi rralle. Psh at shkrimin e kom Bo pa pi as dhe nji pik. Vetem kafe....
 

Desa

Temet Nosce

kitrra 123

plak gjufurrak
Po shof facebookin ;) po pikon nga bakllavat gjithandej :p
 
Top