• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Baboon

Boyz check dat lioness...
Ket ben dhe qeni im, i jep force trupit dhe e keput zinxhirin. lool
Lene se osht bo legen fare, mi maroj litaret I kafshonte. Mezi gjeta zinxhir (se ja bashkova ne copa tja Le sa me te gjate) ka kput pjesen e litarit te lekures që e Kom per ta shetit. Ene anej ka ju ka nis sezoni fekondimit lol
 

Marla

Let the sea set you free!
Lene se osht bo legen fare, mi maroj litaret I kafshonte. Mezi gjeta zinxhir (se ja bashkova ne copa tja Le sa me te gjate) ka kput pjesen e litarit te lekures që e Kom per ta shetit. Ene anej ka ju ka nis sezoni fekondimit lol
hahaa prap jane dashuri

çfarë qeni ke?
 

Baboon

Boyz check dat lioness...
hahaa prap jane dashuri

çfarë qeni ke?
Gjysem Qen stani (sharri ose molos sjom i sigurte) ne trup, por ka mor nga e ema ishte si qen puplash (gjahu) ne surrat.

Shume kam dal 20 here der tashi ne ballkon. U bona merak m'ka ik menja Se mka ngordh dhe gjeli m'duket. Lol
 

Marla

Let the sea set you free!
Gjysem Qen stani (sharri ose molos sjom i sigurte) ne trup, por ka mor nga e ema ishte si qen puplash (gjahu) ne surrat.

Shume kam dal 20 here der tashi ne ballkon. U bona merak m'ka ik menja Se mka ngordh dhe gjeli m'duket. Lol
Hahaha

Dhe une ashtu e kam njerin deltar ilir i verdhe :) kurse tjetrin ovcharka pastor kuakazian por nuk afrohet njeri ke muri rrethues i shtepise kur jane ata verdalle lol

Po gjeli cne? lool
 

Baboon

Boyz check dat lioness...
Hahaha

Dhe une ashtu e kam njerin deltar ilir i verdhe :) kurse tjetrin ovcharka pastor kuakazian por nuk afrohet njeri ke muri rrethues i shtepise kur jane ata verdalle lol

Po gjeli cne? lool
LOl nuk e di ndoshta noj gjarper, mir ate Por m'dm'duket Se Po me ikin dhe pulat tashi.
e sheh sa Te rensishem jena ne mrshkujt....
 
Top