• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Aver

VIP
Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se çfarë po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo që jemi.

Po e filloj une...

Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf që te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e një filmi që e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

Me mire vone se keq... sado që tingellon si justifikim per dembela. Lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Thash ca u ba që removed thash ngaqe ramazan sna lejohet pija 😂😂
hahahahaha,cova temen ne arkiv per tejkalim postimesh,por ngaqe ishte ne moment postimi jot,e risolla prape tek tema që hapa.
Me erdh gjynah me fut ne arkiv direkt te fresket. :p
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Kam fillu një telenovele meksikane me drug cartels e gjëra, dhe si ndahem deri sa ti vi fundi 😂
 
Top