• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Çfarë nuk të pëlqen te unë?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
M

Morfina

Amon vetem ty te pelqej ne te vdes rehat :).

Ironit qe mendon se nuk i kuptoj :).
 
M

Morfina

I ke bere e vazhdon ti besh bashk me shoqeri :).
Ti kam thon iher pm jo me mua ironi, drejt po deshe.

Tema: @NGU qe i bo temat corap 🤣🤣
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Po kjo o gojemjalte bree
He he ca t them? Asgje kritike lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top