• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfare do benit nese...

Frank

Kansas City Shuffle.
Çfare do benit nese te shohin qe rregjistrohesh ktu dhe levat fillojne e levizin nga te katra anet duke te ofru admin larg e larg ne një lagje tjeter? ???
 
M

Morfina

Hic, jam mire kshu si jam.

çfarë do benit nese vret gishtin?

Tema u rihap.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Me humbi e dashur janarin qe kaloi dhe aplikova per tjetren.
Nese te duhet te takosh dike fshehurazi qe familja se di?
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Kam takuar e nuk e moren vesh :D
Nese te ofendojn indirekt? Ose te fusin kunja?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Po tu pine dhe lengun kujt i plasi.....
Nese kap te dashurin qe te tradheton?
 
M

Morfina

Jam e zonja vetes mjafton mos te jesh impulsive( edhe pse jam akoma tu e eduku veten :p)

Nese te ngec fustani tek dera?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Mendoj cborxhe kam pashlyer se mka thene gjyshja qe kur tngec keshtu ke borxhe pastaj e heq me kujdes😝🤣🤣🤣
Nese te kerkoj 5000 dollar borxh?
 
M

Morfina

Pa u menu dy here mi( se e di ti e mer rrogen tr pakten tre here ne jave :p)

Nese te bezdis dikush ne tel por sdo te tregohesh e paedukat?
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Eh.I largohem si me stil ,si gjithmone ne fakt se asnjehere nuk i them dikujt qe sme pelqen,se sdua ta bej te ndihet keq.
Nese dikush qe ka shume besim tek ty te pyet per cdo gje,por ti ske te njejten pershtypje per te?
 
M

Morfina

Respektoj mendimin ama timen se le pa e thene :p

Nese gjendesh ne një situate kur dy njerez qe ti i ke perzemer fillojn te bejne si tip sherri para teje?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Nxjerr telefonin dhe ju bej video:p
Nese ste zen gjumi gjate nates?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Do bëja cmos tu coja me goje ta permirsoja noten
Nese te nxjerrin nga puna pa arsye?
 
Do i thoja qe po bejne gabim.
Nese do ngulmonin do i thoja-Ju vafte mbare.

Je ne rruge per ne shkolle.
Te del një djale perpara e te dhuron një gladiole.
Nuk e njeh fare.
Ca do beje?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Ke ngatrruar adrese shoku, sdo e pranoja
Nese ke hall shkon ne polici dhe ato jane me te korruptuar, cdo beje?
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Pata një shije te tille ne behar per një mashtrim te vockel.Jo se me rendoi se ishte vlera e madh por pune ndergjegjshmerie me shume.E bera gurgule ,i ngrita te gjithe ne kembe dhe ne fund u thashë ,ika se e pashe qe spo merrej vesh i pari me te dytin.(Ne Turqi kjo).

Nese te vjen i servirur një ushqim i ftohte ne restorant?
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Do e haja, nk para bej sherr pr kto gjerat
Nese mikja jote është futur ne ato rruget e keqija?
 

Lauri

Anunnak
Eksperjencat e kqija te ndihmojne te rritesh.
Merre një telefonate per ndihme ne mes te nates.!
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Si perhere e gatshme ti ndihmoj edhe nese neser me duhet mos ti flas me goje.
Nese vihesh mes zgjedhjesh,karrieren apo familjen?
 

Lauri

Anunnak
Karreren e ndrron si xhaketen, familja in primis.
Kohe dreke, pjaten me peshk apo mish.
 
 • Like
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Pasdiskutim me peshk.

Nese dikush ne autobus ju bezdis me qendrimin dhe levizjet e tij?
 

Lauri

Anunnak
Nqs e ka me qellim e nxjerr jashte nga dritarja 🤣 perndryshe i le rruge te lire.🙃

Ofertat per pushime: alpine, qytet-kulture, bregdet.
 
Last edited:
 • Haha
Reactions: Ivy

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Bregdet
Nese nk e kupton një person ne te folur?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
i them te jete me i qarte heren e pare. Heren e dyte hap rruge

Nese te zen shiu ne rruge dhe ke harruar cadren ne shtepi?
 

Desa

Temet Nosce
E shijoj, se më thonin të riten flokët 😂

... mbyll derën dhe çelësat i ke haruar brenda?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Marr qeradhenesin ne tel. e msjell kopjet shtrese :D

Mbyll deren. Mire qe harron celsat, po ke harru dhe telefonin. Ca ben?! :D
 

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
Do e hap deren me ndonje karfice, si ato neper filma e do merrja tel lol

Je ne ndonje kafe dhe nmomentin qe duhet tpagujsh shef qe ske leke cben?
 
Top